Dálkový autobus do Aarhus

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Aarhus

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Aarhus
 • FlixBus
  6:05
  Kolding - Busterminal
  Doba trvání 1h 20m
  7:25
  Aarhus - Central bus station
  od133,04 Kč
381 Autobus
5 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
133,04 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Aarhus
Dánsko
237 551
Chcete jet autobusem do Aarhus?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Aarhus a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Aarhus na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Aarhus, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Aarhus.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Aarhus, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Aarhus zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Aarhus.

Všechny autobusové zastávky v Aarhus

Zastávky
Aarhus - Central bus station
Fredensgade 45, 8000 Aarhus (Dánsko)
Aarhus - Havn
Ølandsgade , 8000 Aarhus (Dánsko)
Aarhus - Skejbygårdsvej/Randersvej
Aarhus (Dánsko)
Aarhus - Universitetsparken/Nørrebrogade
Aarhus (Dánsko)
Aarhus - West (Tilst)
Borumvej 37, 8381 Aarhus (Dánsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Aarhus

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Aarhus. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!
Populární letiště Shuttle

Najděte města blízko Aarhus a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Aarhus mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Randers, Vejle nebo Horsens, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Aarhus se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Herning, Silkeborg, Fredericia a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.