Autobus z Berlín do Štrasburk a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Berlín do Štrasburk

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Berlín do města Štrasburk fakta o autobusech

Nejlevnější autobus938,32 Kč
Nejrychlejší autobus8h 45m
Nejstarší autobus3:45
Nejnovější autobus23:20
Denní autobusové spojení6 Ø
Vzdálenost592,4 km
Autobusové společnostiFlixBus, BlaBlaBus, Becker Reisen, Eurolines Germany, RegioJet

Nejlevnìjší autobusové spoje z Berlín do Štrasburk

Dnes
od 938,84 Kč
Zítra
od 938,84 Kč
08.08
09.08
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    3:45
    Berlín - Nádraží Zoo
    Doba trvání 16h 25m
    20:10
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od938,32 Kč
  • FlixBus
    7:50
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 50m
    18:40
    Štrasburk - Bischheim
    od938,84 Kč
  • BlaBlaBus
    23:20
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 17h 15m
    16:35
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 042,93 Kč
  • BlaBlaBus
    10:10
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 14h 45m
    0:55
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 042,93 Kč
  • BlaBlaBus
    12:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 55m
    0:55
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 173,36 Kč
  • FlixBus
    18:55
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 5m
    6:00
    Štrasburk - Bischheim
    od1 199,71 Kč
  • FlixBus
    19:25
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 35m
    6:00
    Štrasburk - Bischheim
    od1 199,71 Kč
  • FlixBus
    12:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 12h 45m
    1:25
    Štrasburk - Bischheim
    od1 382,05 Kč
  • Becker Reisen
    21:30
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 45m
    6:15
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 385,91 Kč
  • Eurolines Germany
    17:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 13h 30m
    6:30
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 458,22 Kč
  • RegioJet
    17:15
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 13h 15m
    6:30
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 461,00 Kč
  • RegioJet
    17:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 13h 30m
    6:30
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    od1 461,00 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Berlín do Štrasburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    0:16
    Berlín
    Doba trvání 10h 21m
    10:37
    Štrasburk
    od1 562,57 Kč
  • Deutsche Bahn
    5:40
    Berlín
    Doba trvání 6h 33m
    12:13
    Štrasburk
    od2 345,15 Kč
  • OUI.sncf
    21:07
    Berlín
    Doba trvání 9h 59m
    7:06
    Štrasburk
    od3 372,95 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Berlín do Štrasburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    10:30
    Berlín
    Doba trvání 8h 10m
    18:40
    Štrasburk
    od860,85 Kč
  • BlaBlaCar
    9:00
    Berlín
    Doba trvání 8h 50m
    17:50
    Štrasburk
    od965,19 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Berlín
    Doba trvání 8h 30m
    23:30
    Štrasburk
    od965,19 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Štrasburk do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    8:50
    Štrasburk - Bischheim
    Doba trvání 10h 35m
    19:25
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 043,19 Kč
  • Eurolines Germany
    22:50
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    Doba trvání 14h 20m
    13:10
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 066,93 Kč
  • FlixBus
    0:20
    Štrasburk - Bischheim
    Doba trvání 11h 10m
    11:30
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 199,71 Kč
  • FlixBus
    0:20
    Štrasburk - Bischheim
    Doba trvání 10h 40m
    11:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 199,71 Kč
  • FlixBus
    4:00
    Štrasburk - Bischheim
    Doba trvání 14h 40m
    18:40
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 251,62 Kč
  • BlaBlaBus
    2:05
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    Doba trvání 13h 20m
    15:25
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 303,79 Kč
  • BlaBlaBus
    2:05
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    Doba trvání 14h 50m
    16:55
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 303,79 Kč
  • FlixBus
    15:40
    Štrasburk - Bischheim
    Doba trvání 16h 15m
    7:55
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 303,79 Kč
  • FlixBus
    15:40
    Štrasburk - Bischheim
    Doba trvání 14h 45m
    6:25
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 303,79 Kč
  • RegioJet
    22:50
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    Doba trvání 14h 5m
    12:55
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 661,00 Kč
  • RegioJet
    22:50
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    Doba trvání 14h 20m
    13:10
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 661,00 Kč
  • Autokar Polska
    6:15
    Štrasburk - Place de l'Etoile
    Doba trvání 22h 15m
    4:30
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 770,89 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Štrasburk do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    17:13
    Štrasburk
    Doba trvání 6h 11m
    23:24
    Berlín
    od2 606,02 Kč
  • Deutsche Bahn
    9:13
    Štrasburk
    Doba trvání 6h 15m
    15:28
    Berlín
    od2 606,02 Kč
  • SNCF
    13:55
    Štrasburk
    Doba trvání 6h 34m
    20:29
    Berlín
    od2 660,80 Kč
  • SNCF
    9:13
    Štrasburk
    Doba trvání 6h 15m
    15:28
    Berlín
    od2 660,80 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Štrasburk do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    4:00
    Štrasburk
    Doba trvání 8h 40m
    12:40
    Berlín
    od1 043,45 Kč
Chcete jet autobusem z Berlín do Štrasburk nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Berlín a Štrasburk a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Štrasburk do Berlín na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Berlín a Štrasburk, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Štrasburk, alternativní destinace z Berlín, a také nejoblíbenější letištní transfery z Berlín a Štrasburk.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Berlín a cíl Štrasburk. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Štrasburk do Berlín, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Štrasburk do Berlín.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Berlín – Štrasburk vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Berlín do Štrasburk.

Zastávky Autobusem Berlín a Štrasburk

Zastávky
Boulevard de Metz 3, 67000 Štrasburk (Francie)
Carrefour de l'Europe , 67800 Štrasburk (Francie)
Place de l'Étoile , 67000 Štrasburk (Francie)
Rue du Maréchal Lefebvre 1, 67000 Štrasburk (Francie)
Rue Hannong , 67000 Štrasburk (Francie)
Place de la Gare 20, 67000 Štrasburk (Francie)

Berlín a Štrasburk v porovnání

153,91 Kč
70,43 Kč
Berlín
Štrasburk
Jízda taxíkem je ve městě Berlín 55% dražší než ve městě Štrasburk.
70,43 Kč
44,35 Kč
Berlín
Štrasburk
Autobusová jízdenka je ve městě Berlín 38% dražší než ve městě Štrasburk.
78,26 Kč
130,43 Kč
Berlín
Štrasburk
Velké pivo je ve městě Berlín 40% levnější než ve městě Štrasburk.
12,13 Kč
16,96 Kč
Berlín
Štrasburk
Láhev vody je ve městě Berlín 29% levnější než ve městě Štrasburk.
213,50 Kč
404,34 Kč
Berlín
Štrasburk
Hlavní jídlo je ve městě Berlín 48% levnější než ve městě Štrasburk.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.