Autobus z Batumi do Kutaisi

Bus z Batumi do Kutaisi: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Batumi – Kutaisi? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Batumi – Kutaisi. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Batumi do Kutaisi

Nejlevnější autobus 85,39 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 30m
Nejstarší autobus 14:30
Nejnovější autobus 14:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 111,9 km
Autobusové společnosti Metro Turizm
Chcete cestovat autobusem z Batumi do Kutaisi?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Batumi a jedou do Kutaisi, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Metro Turizm. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Batumi – Kutaisi pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Batumi a Kutaisi, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Kutaisi, alternativní destinace z Batumi a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Kutaisi.

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Batumi do Kutaisi

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • Budget Georgia
  0:00
  Batumi - Budget Georgia
  Doba trvání 3h 0m
  3:00
  Kutaisi
  od 1 240,28 Kč
 • Budget Georgia
  12:30
  Batumi - Budget Georgia
  Doba trvání 3h 0m
  15:30
  Kutaisi
  od 1 240,28 Kč
 • Budget Georgia
  15:00
  Batumi - Budget Georgia
  Doba trvání 3h 0m
  18:00
  Kutaisi
  od 1 240,28 Kč
 • Budget Georgia
  16:30
  Batumi - Budget Georgia
  Doba trvání 3h 0m
  19:30
  Kutaisi
  od 1 240,28 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Batumi – Kutaisi byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Batumi – Kutaisi, ale nyní nejezdí.
 • Metro Turizm
  14:30
  Batumi - Budget Georgia
  Doba trvání 1h 30m
  16:00
  Kutaisi - Ústřední autobusové nádraží
  od 85,39 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 21.08.2021

Autobus z Batumi do Kutaisi: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Batumi jako výchozí stanici a Kutaisi jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Kutaisi do Batumi.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Batumi do Kutaisi a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Metro Turizm za cenu 85,39 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 1h 30m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Batumi – Kutaisi vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Batumi do Kutaisi!

Autobusové zastávky v Batumi a Kutaisi

Zastávky
Kutaisi - Tsisperi Kantselebi Street
Tsisperi Kantselebi Street 5, Kutaisi (Gruzie)
Kutaisi - Ústřední autobusové nádraží
Chavchavadze ave 61, Kutaisi (Gruzie)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Batumi do Kutaisi

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Batumi – Kutaisi?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 85,39 Kč a trvá mu 1h 30m, než dojede do Kutaisi. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Batumi do Kutaisi?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 85,39 Kč do 85,39 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Kutaisi.

Kolik spojů z Batumi do Kutaisi bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Batumi – Kutaisi každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Batumi do Kutaisi?

Nejrychlejší autobus z Batumi do Kutaisi nabízí dopravce Metro Turizm, jízda trvá 1h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 85,39 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Batumi do Kutaisi?

První autobus do Kutaisi z Batumi vyjíždí v 14:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Batumi do Kutaisi?

Poslední autobusový spoj z Batumi do Kutaisi vyjíždí v 14:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Batumi – Kutaisi?

Jízdu autobusem z Batumi do Kutaisi nabízí dopravci Metro Turizm. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Batumi do Kutaisi?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Batumi do Kutaisi, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Batumi – Kutaisi?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Batumi – Kutaisi si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Batumi – Kutaisi?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Batumi do Kutaisi ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Batumi a Kutaisi

Autobusové trasy z Batumi a Kutaisi

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.