Autobus z Trabzon do Batumi

Autobusy z Trabzon do Batumi: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Trabzon – Batumi? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Trabzon – Batumi. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Trabzon – Batumi

Nejlevnější autobus118,02 Kč
Nejrychlejší autobus2h 7m
Nejstarší autobus4:30
Nejnovější autobus15:00
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost175,3 km
Autobusové společnostiStar Diyarbakır, Sakarya Vib, Lüks Artvin Seyahat, 12Go Asia
Hledáte autobus z Trabzon do Batumi?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Trabzon – Batumi. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně 12Go Asia, Lüks Artvin Seyahat nebo Sakarya Vib. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Batumi z Trabzon během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Trabzon a Batumi, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Batumi pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Trabzon, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Batumi.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Trabzon – Batumi byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Trabzon – Batumi, ale nyní nejezdí.
 • Star Diyarbakır
  4:30
  Trabzon
  Doba trvání 2h 7m
  6:37
  Batumi
  od118,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 11.06.2021
 • Sakarya Vib
  12:00
  Trabzon
  Doba trvání 2h 30m
  14:30
  Batumi
  od118,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 23.06.2021
 • Lüks Artvin Seyahat
  15:00
  Trabzon
  Doba trvání 3h 45m
  18:45
  Batumi
  od153,43 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 12.06.2021
 • 12Go Asia
  5:00
  Trabzon
  Doba trvání 6h 0m
  11:00
  Batumi
  od349,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 14.08.2021

Autobus Trabzon – Batumi: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Trabzon a cílem vaší cesty je Batumi. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Trabzon? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Batumi – Trabzon.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Trabzon – Batumi. Poté můžete zvážit několik faktorů. Star Diyarbakır nabízí nejlevnější jízdenky za 118,02 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 2h 7m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Trabzon a příjezdem do Batumi. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Trabzon do Batumi!

Autobusové zastávky v Trabzon a Batumi

Zastávky
Batum Sarpi - Autobusová zastávka
Village Sarpi, Khelvachauri Region , Batumi  (Gruzie)
Batumi - Budget Georgia
Nikoloz Baratashvili Street #26, 6000  Batumi  (Gruzie)
Batumi - Radisson Blu Hotel
Ninoshvili St 1, 6000  Batumi  (Gruzie)

Autobus z Trabzon do Batumi: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Trabzon do Batumi?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 118,02 Kč a doba jízdy činí 2h 7m do stanice Batumi. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Trabzon – Batumi?

Na této trase jezdí 4 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 118,02 Kč do 424,95 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Batumi.

Kolik autobusových spojů z Trabzon do Batumi bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Trabzon do Batumi každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Trabzon – Batumi?

Star Diyarbakır nabízí nejrychlejší spojení z Trabzon do Batumi, které trvá 2h 7m. Jízdenky na toto spojení stojí 118,02 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Trabzon do Batumi?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Trabzon – Batumi1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: 12Go Asia

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Trabzon – Batumi?

První autobus do Batumi odjíždí z Trabzon v 4:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Trabzon – Batumi?

Poslední autobus z Trabzon do Batumi odjíždí v 15:00. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Trabzon – Batumi?

Na autobusové trase Trabzon – Batumi mají cestující na výběr různé dopravce, např. 12Go Asia, Lüks Artvin Seyahat a Sakarya Vib. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Trabzon do Batumi?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Trabzon – Batumi si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Trabzon do Batumi?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Trabzon do Batumi ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Trabzon a Batumi

Autobusové trasy z Trabzon a Batumi

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.