Autobus Barcelona → Logroño

Autobusy mezi městem Barcelona a městem Logroño: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Barcelona do města Logroño

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Barcelona do města Logroño od různých autobusových dopravců jako ALSA nebo Renfe pro následující dny.
dnes
od 884 Kč
zítra
od 517 Kč
neděle
od 884 Kč
pondělí
od 857 Kč
úterý
od 873 Kč
středa
od 973 Kč
čtvrtek
od 467 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    15:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 30m
    15:00
    Barcelona
    21:30
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 20m
    19:30
    Barcelona
    1:50
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    20:00
    Barcelona
    2:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    15:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    1 071 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    15:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    517 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    11:30
    Barcelona
    17:35
    Logroño
    ALSA
    Economy
    517 Kč
  • ALSA
    6h 30m
    15:00
    Barcelona
    21:30
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • Renfe
    4h 7m
    8:45
    Barcelona
    12:52
    Logroño
    Renfe
    Economy
    2 293 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    15:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    11:30
    Barcelona
    17:35
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 30m
    15:00
    Barcelona
    21:30
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 20m
    19:30
    Barcelona
    1:50
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    20:00
    Barcelona
    2:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    15:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    857 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    15:15
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    21:20
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    857 Kč
  • ALSA
    6h 20m
    19:30
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    1:50
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    857 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    20:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    2:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    857 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    15:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 30m
    15:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    21:30
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    873 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    15:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    1 071 Kč
  • ALSA
    6h 20m
    19:30
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    1:50
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    1 071 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    20:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    2:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    1 071 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    15:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    973 Kč
  • ALSA
    6h 30m
    15:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    21:30
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    973 Kč
  • ALSA
    6h 20m
    19:30
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    1:50
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    973 Kč
  • ALSA
    6h 5m
    20:00
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    2:05
    Logroño
    Central bus station
    ALSA
    Economy
    973 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ALSA
    6h 5m
    9:00
    Barcelona
    15:05
    Logroño
    ALSA
    Economy
    467 Kč
  • Renfe
    4h 7m
    8:45
    Barcelona
    12:52
    Logroño
    Renfe
    Economy
    784 Kč
  • ALSA
    6h 30m
    15:00
    Barcelona
    21:30
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč
  • ALSA
    6h 20m
    19:30
    Barcelona
    1:50
    Logroño
    ALSA
    Economy
    884 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Barcelona a Logroño

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Barcelona a Logroño v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Logroño do města Barcelona jezdí denně více než 12 autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městy Barcelona a Logroño jezdí denně pouze 4 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je večer, přičemž jezdí 26 autobusů z města Barcelona do města Logroño, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Barcelona a městem Logroño s 12 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Barcelona do města Logroño

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako ALSA a Renfe, kteří denně jezdí se 8 autobusy z města Barcelona do města Logroño! Rezervuj si jízdenku z města Barcelona do města Logroño již od 467 Kč!

Nejlevnější autobus 467 Kč
Nejrychlejší autobus 4h 7m
První autobus 9:00
Poslední autobus 20:00
Denní autobusové spojení 8 Ø
Vzdálenost 400,4 km
Autobusové společnosti ALSA a Renfe

Nejlevnější autobusová spojení z města Barcelona do města Logroño

Každý den vyjíždí 8 autobusů 2 autobusových společností z města Barcelona do města Logroño: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 071 Kč
sobota 25.05
973 Kč
neděle 26.05
884 Kč
pondělí 27.05
884 Kč
úterý 28.05
873 Kč
středa 29.05
973 Kč
čtvrtek 30.05
1 071 Kč
pátek 31.05
884 Kč
sobota 01.06
1 071 Kč
neděle 02.06
467 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
467 Kč
čtvrtek 06.06
467 Kč
pátek 07.06
884 Kč
sobota 08.06
467 Kč
neděle 09.06
467 Kč
pondělí 10.06
467 Kč
úterý 11.06
793 Kč
středa 12.06
704 Kč
čtvrtek 13.06
873 Kč
pátek 14.06
884 Kč
sobota 15.06
655 Kč
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Barcelona do města Logroño nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Barcelona do města Logroño.
S cenou od 467 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Barcelona do města Logroño. Naproti tomu je středa nejdražší den s cenami od 964 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Barcelona do města Logroño je dopoledne, s cenou od 467 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 857 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Barcelona do města Logroño

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Barcelona do města Logroño s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Barcelona do města Logroño, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Barcelona do města Logroño jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Barcelona a Logroño

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Barcelona a Logroño.

Služby a komfort v autobuse z města Barcelona do města Logroño

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Barcelona do města Logroño? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Barcelona do města Logroño? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Barcelona do města Logroño

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Barcelona – Logroño?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 467 Kč a trvá mu 6h 5m, než dojede do města Logroño. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Barcelona – Logroño?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 467 Kč do 2 293 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Logroño.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Barcelona do Logroño?

Na trase z Barcelona do Logroño jezdí každý den přibližně 8 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Barcelona – Logroño?

Nejrychlejší autobus mezi městy Barcelona a Logroño nabízí dopravce Renfe, jízda trvá 4h 7m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 2 293 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Barcelona ve směru Logroño?

První autobus do města Logroño z města Barcelona vyjíždí v 9:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Barcelona a Logroño?

Poslední autobusový spoj z města Barcelona do města Logroño vyjíždí v 20:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Barcelona – Logroño?

Autobusovou linku Barcelona – Logroño nabízí dopravci ALSA a Renfe. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Barcelona a Logroño?

Všechna přímá spojení mezi městy Barcelona a Logroño můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: ALSA a Renfe.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Barcelona – Logroño?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Barcelona – Logroño si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Barcelona – Logroño?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Barcelona a Logroño.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Barcelona do města Logroño

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Barcelona do města Logroño

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Barcelona do města Logroño pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Barcelona do města Logroño

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Barcelona do města Logroño pro následující dny.
  • Renfe
    4h 7m
    8:45
    Barcelona
    Sants Vlakové Nádraží
    12:52
    Logroño
    Ústřední Nádraží
    Renfe
    Economy
    od 784 Kč
  • Renfe
    4h 7m
    8:45
    Barcelona
    Sants Vlakové Nádraží
    12:52
    Logroño
    Ústřední Nádraží
    Renfe
    První třída
    od 1 042 Kč
  • Renfe
    4h 7m
    8:45
    Barcelona
    12:52
    Logroño
    Renfe
    Economy
    od 1 431 Kč
  • Renfe
    6h 7m
    6:45
    Barcelona
    12:52
    Logroño
    Renfe
    Economy
    od 1 639 Kč

Další autobusové linky z měst Barcelona a Logroño

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Barcelona a z města Logroño. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.