Autobus Barcelona → Lloret de Mar

Autobusy mezi městem Barcelona a městem Lloret de Mar: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Barcelona do města Lloret de Mar

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Barcelona do města Lloret de Mar od různých autobusových dopravců jako Sarfa nebo Sagalés pro následující dny.
dnes
od 194 Kč
zítra
od 194 Kč
neděle
od 194 Kč
pondělí
od 310 Kč
úterý
od 194 Kč
středa
od 318 Kč
čtvrtek
od 194 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sagalés
    1h 35m
    14:05
    Barcelona
    15:40
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    19:00
    Barcelona
    20:35
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    21:35
    Barcelona
    23:10
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    10:10
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    11:05
    Lloret de Mar
    Autobusová zastávka
    Sarfa
    Economy
    320 Kč
  • Sarfa
    1h 0m
    10:10
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    11:10
    Lloret de Mar
    Central Bus Station
    Sarfa
    Economy
    320 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sagalés
    1h 35m
    10:55
    Barcelona
    12:30
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    14:05
    Barcelona
    15:40
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    19:00
    Barcelona
    20:35
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    9:15
    Barcelona
    10:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    1h 5m
    9:15
    Barcelona
    10:20
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sagalés
    1h 35m
    10:55
    Barcelona
    12:30
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    14:05
    Barcelona
    15:40
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    19:00
    Barcelona
    20:35
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    9:15
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    10:10
    Lloret de Mar
    Autobusová zastávka
    Sarfa
    Economy
    320 Kč
  • Sarfa
    1h 0m
    9:15
    Barcelona
    Norte Autobusová zastávka
    10:15
    Lloret de Mar
    Central Bus Station
    Sarfa
    Economy
    320 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sarfa
    1h 0m
    9:15
    Barcelona
    10:15
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    9:15
    Barcelona
    10:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    1h 5m
    9:15
    Barcelona
    10:20
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    1h 0m
    10:10
    Barcelona
    11:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    10:10
    Barcelona
    11:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sagalés
    1h 35m
    10:55
    Barcelona
    12:30
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    14:05
    Barcelona
    15:40
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    19:00
    Barcelona
    20:35
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sarfa
    1h 0m
    9:15
    Barcelona
    10:15
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    9:15
    Barcelona
    10:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sarfa
    1h 0m
    9:15
    Barcelona
    10:15
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    318 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    9:15
    Barcelona
    10:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    318 Kč
  • Sarfa
    1h 5m
    9:15
    Barcelona
    10:20
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    318 Kč
  • Sarfa
    1h 0m
    10:10
    Barcelona
    11:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    318 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    10:10
    Barcelona
    11:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    318 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sagalés
    1h 35m
    10:55
    Barcelona
    12:30
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    14:05
    Barcelona
    15:40
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sagalés
    1h 35m
    19:00
    Barcelona
    20:35
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    194 Kč
  • Sarfa
    1h 0m
    9:15
    Barcelona
    10:15
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč
  • Sarfa
    0h 55m
    9:15
    Barcelona
    10:10
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    310 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Barcelona a Lloret de Mar

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Barcelona a Lloret de Mar v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Lloret de Mar do města Barcelona jezdí denně více než 131 autobusů. Naopak má pátek spojů nejméně, když mezi městy Barcelona a Lloret de Mar jezdí denně pouze 41 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 334 autobusů z města Barcelona do města Lloret de Mar, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Barcelona a městem Lloret de Mar s 123 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Barcelona do města Lloret de Mar

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Sarfa a Sagalés, kteří denně jezdí se 100 autobusy z města Barcelona do města Lloret de Mar! Rezervuj si jízdenku z města Barcelona do města Lloret de Mar již od 194 Kč!

Nejlevnější autobus 194 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 52m
První autobus 10:10
Poslední autobus 23:20
Denní autobusové spojení 100 Ø
Vzdálenost 65,6 km
Autobusové společnosti Sarfa a Sagalés

Nejlevnější autobusová spojení z města Barcelona do města Lloret de Mar

Každý den vyjíždí 100 autobusů 2 autobusových společností z města Barcelona do města Lloret de Mar: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
194 Kč
sobota 25.05
194 Kč
neděle 26.05
320 Kč
pondělí 27.05
310 Kč
úterý 28.05
194 Kč
středa 29.05
318 Kč
čtvrtek 30.05
194 Kč
pátek 31.05
320 Kč
sobota 01.06
194 Kč
neděle 02.06
194 Kč
pondělí 03.06
310 Kč
úterý 04.06
310 Kč
středa 05.06
319 Kč
čtvrtek 06.06
320 Kč
pátek 07.06
320 Kč
sobota 08.06
194 Kč
neděle 09.06
310 Kč
pondělí 10.06
319 Kč
úterý 11.06
194 Kč
středa 12.06
318 Kč
čtvrtek 13.06
320 Kč
pátek 14.06
320 Kč
sobota 15.06
199 Kč
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Barcelona do města Lloret de Mar nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Barcelona do města Lloret de Mar.
S cenou od 194 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Barcelona do města Lloret de Mar. Naproti tomu je středa nejdražší den s cenami od 318 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Barcelona do města Lloret de Mar je dopoledne, s cenou od 194 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 194 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Barcelona do města Lloret de Mar

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Barcelona do města Lloret de Mar s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Barcelona do města Lloret de Mar, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Barcelona do města Lloret de Mar jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Barcelona do města Lloret de Mar

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Barcelona a Lloret de Mar .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Barcelona a Lloret de Mar

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Barcelona a Lloret de Mar.

Služby a komfort v autobuse z města Barcelona do města Lloret de Mar

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Barcelona do města Lloret de Mar? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Barcelona do města Lloret de Mar? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Barcelona do města Lloret de Mar

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Barcelona – Lloret de Mar?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 194 Kč a trvá mu 1h 35m, než dojede do města Lloret de Mar. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Barcelona – Lloret de Mar?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 194 Kč do 357 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Lloret de Mar.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Barcelona do Lloret de Mar?

Na trase z Barcelona do Lloret de Mar jezdí každý den přibližně 100 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Barcelona – Lloret de Mar?

Nejrychlejší autobus mezi městy Barcelona a Lloret de Mar nabízí dopravce Sagalés, jízda trvá 0h 52m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 194 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Barcelona ve směru Lloret de Mar?

První autobus do města Lloret de Mar z města Barcelona vyjíždí v 10:10 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Barcelona a Lloret de Mar?

Poslední autobusový spoj z města Barcelona do města Lloret de Mar vyjíždí v 23:20 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Barcelona – Lloret de Mar?

Autobusovou linku Barcelona – Lloret de Mar nabízí dopravci Sarfa a Sagalés. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Barcelona a Lloret de Mar?

Všechna přímá spojení mezi městy Barcelona a Lloret de Mar můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Sarfa a Sagalés.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Barcelona – Lloret de Mar?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Barcelona – Lloret de Mar si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Barcelona – Lloret de Mar?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Barcelona a Lloret de Mar.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Barcelona do města Lloret de Mar

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Barcelona do města Lloret de Mar

Levná spolujízda z města Barcelona do města Lloret de Mar

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Barcelona do Lloret de Mar pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    19:00
    Barcelona
    19:50
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    od 123 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    14:50
    Barcelona
    16:00
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    od 155 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    14:00
    Barcelona
    15:00
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    od 185 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    19:30
    Barcelona
    20:40
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    od 284 Kč

Další autobusové linky z měst Barcelona a Lloret de Mar

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Barcelona a z města Lloret de Mar. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.