Dálkový autobus do Amiens

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Amiens

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
117 Autobus
3 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Amiens
Francie
143 086
Euro
Chcete jet autobusem do Amiens?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Amiens a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Amiens na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Amiens, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Amiens.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Amiens, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Amiens zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Amiens.

Všechny autobusové zastávky v Amiens

Zastávky
Rue de la Vallée , 80000 Amiens (Francie)
Avenue des Facultés 234, 80480 Amiens (Francie)
Rue Legrand d'Aussy 18, 80000 Amiens (Francie)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Amiens

Doprava Amiens
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus31,40 Kč
Měsíční jízdenka1 164,47 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek340,18 Kč
Taxi - krátká trať497,18 Kč
Taxi - široký vzdálenost1 046,68 Kč
Benzin26,17 Kč
Stravování v Amiens
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo300,93 Kč
Menu o třech chodech431,77 Kč
Malé cappuccino52,34 Kč
Velké pivo91,59 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo82,88 Kč
Pokrm z masa75,03 Kč
Láhev vody20,34 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)157,01 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Amiens


Najděte města blízko Amiens a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Amiens mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Saint-Quentin, Arras nebo Douai, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Amiens se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Lens, Béthune, Abbeville a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Paris-Beauvais-Tillé Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.