Dálkový autobus z a do Aix-en-Provence

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Aix-en-Provence

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 609 721 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Výhodné vlakové jízdenky z Aix-en-Provence
 • 15:31
  16:16
  Aix-en-Provence
  4 čvn
  Marseille
  SNCFSNCF
  od220,68 Kč
2603 Autobus
7 Zastávky
14 Provozovatel dálkového autobusu
220,68 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Aix-en-Provence
Francie
146 821
Euro
Chcete jet autobusem z nebo do Aix-en-Provence?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Aix-en-Provence a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Aix-en-Provence na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Aix-en-Provence, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Aix-en-Provence.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Aix-en-Provence, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Aix-en-Provence zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Aix-en-Provence.

Všechny autobusové zastávky v Aix-en-Provence

Zastávky
Aix-en-Provence (Francie)
Avenue Henri Mouret 124, 13100 Aix-en-Provence (Francie)
Avenue Jean Giono 1, 13100 Aix-en-Provence (Francie)
Avenue Robert Schuman , 13100 Aix-en-Provence (Francie)
Rue de la Poudrière 15-17, 13100 Aix-en-Provence (Francie)
Rue Gustave Desplaces , 13100 Aix-en-Provence (Francie)
Avenue de l'Europe , 13100 Aix-en-Provence (Francie)

Ti, kdo navštívili Aix-en-Provence, se zajímají také o...

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Aix-en-Provence

Autobusové trasy Aix-en-Provence: Přehled nejpopulárnějších spojů

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Aix-en-Provence. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Aix-en-Provence a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Aix-en-Provence mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Marseille, Toulon nebo Avignon, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Aix-en-Provence se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Arles, Hyères, Cavaillon a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Marseille Letiště, Avignon - Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.