Dálkový autobus do Winterthur

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Winterthur

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Winterthur
Místní čas
Země Švýcarsko
Populace 91 908
Měna Švýcarský frank
Autobus 398
Zastávky 5
Provozovatel dálkového autobusu 8
Nejvýhodnější autobus: 662,46 Kč
Chcete jet autobusem do Winterthur?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Winterthur a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Winterthur na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Winterthur, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Winterthur.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Winterthur, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Winterthur zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Winterthur.

Všechny autobusové zastávky v Winterthur

Zastávky
Winterthur - Hegi
Winterthur  (Švýcarsko)
Winterthur - Lagerhausstraße
Lagerhausstrasse 17-19, 8400  Winterthur  (Švýcarsko)
Winterthur - Oberwinterthur
Winterthur  (Švýcarsko)
Winterthur - Wülflingen
Winterthur  (Švýcarsko)
Winterthur Ústřední Nádraží
Bahnhofplatz 8, 8400  Winterthur  (Švýcarsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Winterthur

Najděte města blízko Winterthur a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Winterthur mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Curych, Kostnice nebo St. Gallen, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Winterthur se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Gaiserwald, Friedrichshafen, Ravensburg a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Friedrichshafen Letiště, Curych Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.