Dálkový autobus do Vimieiro

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Vimieiro

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
0 Autobus
1 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Vimieiro
Portugalsko
6 222
Euro
Chcete jet autobusem do Vimieiro?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Vimieiro a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Vimieiro na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Vimieiro, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Vimieiro.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Vimieiro, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Vimieiro zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Vimieiro.

Všechny autobusové zastávky v Vimieiro

Zastávky
R. do Montinho 108, 7040-637 Vimieiro (Portugalsko)

Cestovní informace Vimieiro

Doprava Vimieiro
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus40,55 Kč
Měsíční jízdenka837,22 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek113,81 Kč
Taxi - krátká trať158,29 Kč
Taxi - široký vzdálenost313,97 Kč
Benzin37,22 Kč
Stravování v Vimieiro
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo130,82 Kč
Menu o třech chodech327,04 Kč
Malé cappuccino22,95 Kč
Velké pivo34,01 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo27,79 Kč
Pokrm z masa53,84 Kč
Láhev vody17,01 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)91,57 Kč

Najděte města blízko Vimieiro a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Vimieiro mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Porto, Braga nebo Guimarães, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Vimieiro se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Viana do Castelo, Esposende, Póvoa de Varzim a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Porto Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.