Dálkový autobus do Lagos

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Lagos

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Lagos
 • Rede Expressos
  18:15
  Almada
  Doba trvání 3h 30m
  21:45
  Lagos
  od126,91 Kč
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Lagos, které obvykle najdete?
 • FlixBus
  17:15
  Huelva central bus station
  Doba trvání 2h 10m
  19:25
  Lagos
  od253,56 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 25.06.2021
522 Autobus
4 Zastávky
6 Provozovatel dálkového autobusu
126,91 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Lagos
Portugalsko
18 831
Euro
Chcete jet autobusem do Lagos?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Lagos a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Lagos na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Lagos, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Lagos.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Lagos, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Lagos zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Lagos.

Všechny autobusové zastávky v Lagos

Zastávky
Lagos
R. Mercado de Levante 7, 8600-315 Lagos (Portugalsko)
Lagos - Meia Praia
EM534 , 8600-315 Lagos (Portugalsko)
Lagos Ústřední nádraží
Lagos (Portugalsko)
Praia da Luz
Lagos (Portugalsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Lagos

Populární letiště Shuttle

Najděte města blízko Lagos a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Lagos mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Faro, Portimão nebo Albufeira, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Lagos se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Almancil, Lagoa, Ferreiras a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Faro Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.