Autobus z Vilnius Letiště (VNO) do Minsk

Najděte levné kyvadlové autobusy z Minsk do Vilnius Letiště

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Vilnius Letiště – Minsk? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Vilnius Letiště – Minsk. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Vilnius Letiště (VNO) do Minsk

Nejlevnější autobus 343,50 Kč
Nejrychlejší autobus 4h 0m
Nejstarší autobus 0:30
Nejnovější autobus 20:50
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 169,3 km
Autobusové společnosti ECOLINES, INFOBUS, Minsktrans, Minsko AP2, Intercars Europe, 12Go Asia, Toks, Busbud
Chcete cestovat autobusem z Vilnius Letiště do Minsk?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Minsk a Vilnius Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně ECOLINES, INFOBUS nebo Minsktrans. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Minsk a Vilnius Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Vilnius Letiště a Minsk, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Minsk pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Vilnius Letiště.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Vilnius Letiště do Minsk

Dnes
od 343,50 Kč
Zítra
od 343,50 Kč
29.01
od 368,03 Kč
30.01
od 343,50 Kč
31.01
od 343,50 Kč
01.02
od 343,50 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • ECOLINES
    0:30
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 4h 0m
    4:30
    Minsk
    od 343,50 Kč
  • INFOBUS
    20:50
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 5h 20m
    2:10
    Minsk
    od 353,07 Kč
  • Minsktrans
    20:50
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 5h 20m
    2:10
    Minsk
    od 368,03 Kč
  • Minsko AP2
    3:02
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 4h 58m
    8:00
    Minsk
    od 392,57 Kč
  • Minsko AP2
    14:13
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 5h 27m
    19:40
    Minsk
    od 392,57 Kč
  • Minsko AP2
    17:43
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 4h 57m
    22:40
    Minsk
    od 392,57 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Vilnius Letiště – Minsk byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Vilnius Letiště – Minsk, ale nyní nejezdí.
  • Intercars Europe
    14:13
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 6h 27m
    20:40
    Minsk
    od 5,03 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 21.11.2021
  • 12Go Asia
    3:02
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 4h 58m
    8:00
    Minsk
    od 367,71 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 11.12.2021
  • Toks
    12:30
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 3h 40m
    16:10
    Minsk
    od 380,30 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 18.06.2021
  • Busbud
    14:13
    Vilnius Letiště
    Doba trvání 5h 27m
    19:40
    Minsk
    od 392,57 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.01.2022

Vilnius Letiště Autobus ve směru Minsk: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Vilnius Letiště jako výchozí stanici a Minsk jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Minsk do Vilnius Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Minsk do Vilnius Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Vilnius Letiště – Minsk. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 5,06 Kč s dopravcem Intercars Europe, zatímco nejkratší doba jízdy činí 4h 0m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Vilnius Letiště – Minsk vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Vilnius Letiště a Minsk: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Minsk - Avtovokzal Vostochnyi
vulica Vaniejeva 34, Minsk (Bělorusko)
Minsk - Babrujskaja
vulica Babrujskaja 6, Minsk (Bělorusko)
Minsk - Borisovsky Metro Station
Minsk (Bělorusko)
Minsk - Filimonava
Minsk (Bělorusko)
Minsk - Railway Station
Minsk (Bělorusko)
Minsk central station
Vakzaĺnaja vulica , Minsk (Bělorusko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Vilnius Letiště do Minsk

Kolik stojí autobusová jízdenka z Vilnius Letiště do Minsk?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 343,50 Kč a doba jízdy činí 5h 58m do stanice Minsk. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Vilnius Letiště – Minsk?

Na této trase jezdí 8 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 5,06 Kč do 392,57 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Minsk.

Kolik autobusových spojů z Vilnius Letiště do Minsk bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Vilnius Letiště do Minsk každý den nabízí zhruba 3 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Vilnius Letiště – Minsk?

Toks nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Vilnius Letiště do Minsk, které trvá 4h 0m. Jízdenky na toto spojení stojí 380,30 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Vilnius Letiště do Minsk?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Vilnius Letiště – Minsk4 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: ECOLINES, INFOBUS, Minsktrans, Minsko AP2 a Intercars Europe

Kdy odjíždí první autobus z Vilnius Letiště do Minsk?

První autobus do Minsk z Vilnius Letiště vyjíždí v 0:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Vilnius Letiště do Minsk?

Poslední autobus z Vilnius Letiště do Minsk odjíždí v 20:50. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Vilnius Letiště – Minsk?

Na autobusové trase Vilnius Letiště – Minsk mají cestující na výběr různé dopravce, např. ECOLINES, INFOBUS a Minsktrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Vilnius Letiště do Minsk?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Vilnius Letiště – Minsk si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Vilnius Letiště do Minsk?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Vilnius Letiště do Minsk ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Vilnius Letiště a z Minsk

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.