Autobus Vídeň → Sarajevo

Autobusy mezi městem Vídeň a městem Sarajevo: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Vídeň do města Sarajevo

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Vídeň do města Sarajevo od různých autobusových dopravců jako Centrotrans nebo Biss Tours pro následující dny.
dnes
od 1 235 Kč
zítra
od 1 217 Kč
neděle
od 1 235 Kč
pondělí
od 1 220 Kč
úterý
od 1 235 Kč
středa
od 1 224 Kč
čtvrtek
od 1 235 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    12h 50m
    15:00
    Vídeň
    3:50
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč
  • Centrotrans
    13h 5m
    15:00
    Vídeň
    4:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    18:00
    Vídeň
    6:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 330 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    13h 5m
    16:00
    Vídeň
    5:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 217 Kč
  • Centrotrans
    12h 50m
    16:00
    Vídeň
    4:50
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 217 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    18:00
    Vídeň
    6:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 310 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    12h 50m
    16:00
    Vídeň
    4:50
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč
  • Centrotrans
    13h 5m
    16:00
    Vídeň
    5:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    7:00
    Vídeň
    19:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 330 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    18:00
    Vídeň
    6:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 330 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    13h 5m
    16:00
    Vídeň
    5:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 220 Kč
  • Centrotrans
    12h 50m
    16:00
    Vídeň
    4:50
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 220 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    18:00
    Vídeň
    6:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 314 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    13h 5m
    16:00
    Vídeň
    5:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč
  • Centrotrans
    12h 50m
    16:00
    Vídeň
    4:50
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    18:00
    Vídeň
    6:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 330 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    13h 5m
    16:00
    Vídeň
    5:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 224 Kč
  • Centrotrans
    12h 50m
    16:00
    Vídeň
    4:50
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 224 Kč
  • Biss Tours
    12h 37m
    18:00
    Vídeň
    6:37
    Sarajevo
    Biss Tours
    Economy
    1 318 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Centrotrans
    13h 5m
    16:00
    Vídeň
    5:05
    Sarajevo
    Centrotrans
    Economy
    1 235 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Vídeň a Sarajevo

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Vídeň a Sarajevo v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je neděle, kdy z města Sarajevo do města Vídeň jezdí denně více než 4 autobusů. Naopak má čtvrtek spojů nejméně, když mezi městy Vídeň a Sarajevo jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 13 autobusů z města Vídeň do města Sarajevo, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Vídeň a městem Sarajevo s 1 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Vídeň do města Sarajevo

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Centrotrans a Biss Tours, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Vídeň do města Sarajevo! Rezervuj si jízdenku z města Vídeň do města Sarajevo již od 1 217 Kč!

Nejlevnější autobus 1 217 Kč
Nejrychlejší autobus 12h 37m
První autobus 15:00
Poslední autobus 16:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 508,8 km
Autobusové společnosti Centrotrans a Biss Tours

Nejlevnější autobusová spojení z města Vídeň do města Sarajevo

Každý den vyjíždí 2 autobusů 2 autobusových společností z města Vídeň do města Sarajevo: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 235 Kč
sobota 25.05
1 217 Kč
neděle 26.05
1 235 Kč
pondělí 27.05
1 220 Kč
úterý 28.05
1 235 Kč
středa 29.05
1 224 Kč
čtvrtek 30.05
1 235 Kč
pátek 31.05
1 224 Kč
sobota 01.06
1 233 Kč
neděle 02.06
1 219 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
1 221 Kč
středa 05.06
čtvrtek 06.06
1 227 Kč
pátek 07.06
sobota 08.06
1 234 Kč
neděle 09.06
1 227 Kč
pondělí 10.06
1 221 Kč
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
1 227 Kč
sobota 15.06
1 232 Kč
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Vídeň do města Sarajevo nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Vídeň do města Sarajevo.
S cenou od 1 217 Kč, sobota je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Vídeň do města Sarajevo. Naproti tomu je úterý nejdražší den s cenami od 1 235 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Vídeň do města Sarajevo je odpoledne, s cenou od 1 217 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 1 317 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Vídeň do města Sarajevo

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Vídeň do města Sarajevo s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Vídeň do města Sarajevo, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Vídeň do města Sarajevo jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Vídeň a Sarajevo

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Vídeň a Sarajevo.

Služby a komfort v autobuse z města Vídeň do města Sarajevo

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Vídeň do města Sarajevo? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Vídeň do města Sarajevo? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Vídeň do města Sarajevo

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Vídeň – Sarajevo?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 217 Kč a trvá mu 13h 5m, než dojede do města Sarajevo. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Vídeň – Sarajevo?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 217 Kč do 1 330 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Sarajevo.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Vídeň do Sarajevo?

Na trase z Vídeň do Sarajevo jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Vídeň – Sarajevo?

Nejrychlejší autobus mezi městy Vídeň a Sarajevo nabízí dopravce Biss Tours, jízda trvá 12h 37m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 330 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Vídeň ve směru Sarajevo?

První autobus do města Sarajevo z města Vídeň vyjíždí v 15:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Vídeň a Sarajevo?

Poslední autobusový spoj z města Vídeň do města Sarajevo vyjíždí v 16:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Vídeň – Sarajevo?

Autobusovou linku Vídeň – Sarajevo nabízí dopravci Centrotrans a Biss Tours. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Vídeň a Sarajevo?

Všechna přímá spojení mezi městy Vídeň a Sarajevo můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Centrotrans a Biss Tours.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Vídeň – Sarajevo?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Vídeň – Sarajevo si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Vídeň – Sarajevo?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Vídeň a Sarajevo.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Vídeň do města Sarajevo

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Vídeň a Sarajevo

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Vídeň a z města Sarajevo. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.