Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Vídeň → Klagenfurt od 1 062 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Vídeň do města Klagenfurt

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Vídeň do města Klagenfurt od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 1 260 Kč
zítra
od 1 248 Kč
středa
od 1 112 Kč
čtvrtek
od 1 087 Kč
pátek
od 1 359 Kč
sobota
od 1 495 Kč
neděle
od 1 062 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 260 Kč
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 396 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 248 Kč
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 260 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 112 Kč
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 173 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 087 Kč
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 112 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 359 Kč
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 606 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 495 Kč
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    2 385 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    13h 30m
    15:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    5:15
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 062 Kč
  • FlixBus
    11h 25m
    13:45
    Vídeň
    Erdberg ÚAN
    1:10
    Klagenfurt
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    1 075 Kč

Fakta o autobusech z města Vídeň do města Klagenfurt

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Vídeň do města Klagenfurt! Rezervuj si jízdenku z města Vídeň do města Klagenfurt již od 1 062 Kč!

Nejlevnější autobus 1 062 Kč
Nejrychlejší autobus 11h 25m
První autobus 13:45
Poslední autobus 15:45
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 234,5 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Vídeň do města Klagenfurt

Každý den vyjíždí 2 autobusů 1 autobusových společností z města Vídeň do města Klagenfurt: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
1 260 Kč
úterý 18.06
1 248 Kč
středa 19.06
1 112 Kč
čtvrtek 20.06
1 087 Kč
pátek 21.06
1 359 Kč
sobota 22.06
1 495 Kč
neděle 23.06
1 062 Kč
pondělí 24.06
963 Kč
úterý 25.06
914 Kč
středa 26.06
951 Kč
čtvrtek 27.06
951 Kč
pátek 28.06
1 742 Kč
sobota 29.06
1 186 Kč
neděle 30.06
1 161 Kč
pondělí 01.07
889 Kč
úterý 02.07
986 Kč
středa 03.07
979 Kč
čtvrtek 04.07
901 Kč
pátek 05.07
988 Kč
sobota 06.07
1 112 Kč
neděle 07.07
1 013 Kč
pondělí 08.07
939 Kč
úterý 09.07
877 Kč
středa 10.07
988 Kč
čtvrtek 11.07
988 Kč
pátek 12.07
1 013 Kč
sobota 13.07
963 Kč
neděle 14.07

Jak ušetřit peníze při cestování z města Vídeň do města Klagenfurt

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Vídeň do města Klagenfurt s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Vídeň do města Klagenfurt, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Vídeň do města Klagenfurt jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Vídeň a Klagenfurt

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Vídeň a Klagenfurt.

Služby a komfort v autobuse z města Vídeň do města Klagenfurt

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Vídeň do města Klagenfurt? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Vídeň do města Klagenfurt? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Vídeň do města Klagenfurt

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Vídeň – Klagenfurt?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 062 Kč a trvá mu 13h 30m, než dojede do města Klagenfurt. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Vídeň – Klagenfurt?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 062 Kč do 2 385 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Klagenfurt.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Vídeň do Klagenfurt?

Na trase z Vídeň do Klagenfurt jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Vídeň – Klagenfurt?

Nejrychlejší autobus mezi městy Vídeň a Klagenfurt nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 11h 25m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 396 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Vídeň ve směru Klagenfurt?

První autobus do města Klagenfurt z města Vídeň vyjíždí v 13:45 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Vídeň a Klagenfurt?

Poslední autobusový spoj z města Vídeň do města Klagenfurt vyjíždí v 15:45 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Vídeň – Klagenfurt?

Autobusovou linku Vídeň – Klagenfurt nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Vídeň a Klagenfurt?

Všechna přímá spojení mezi městy Vídeň a Klagenfurt můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Vídeň – Klagenfurt?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Vídeň – Klagenfurt si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Vídeň – Klagenfurt?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Vídeň a Klagenfurt.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Vídeň do města Klagenfurt

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Vídeň do města Klagenfurt

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Vídeň do města Klagenfurt pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Vídeň do města Klagenfurt

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Vídeň do města Klagenfurt pro následující dny.
  • ÖBB
    8h 21m
    23:24
    Vídeň
    Ústřední Nádraží
    7:45
    Klagenfurt
    ÖBB
    Economy
    od 492 Kč
  • ÖBB
    3h 55m
    6:24
    Vídeň
    Ústřední Nádraží
    10:19
    Klagenfurt
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 863 Kč
  • ÖBB
    3h 55m
    9:24
    Vídeň
    Ústřední Nádraží
    13:19
    Klagenfurt
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 986 Kč
  • ÖBB
    3h 55m
    8:24
    Vídeň
    Ústřední Nádraží
    12:19
    Klagenfurt
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 1 458 Kč

Další autobusové linky z měst Vídeň a Klagenfurt

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Vídeň a z města Klagenfurt. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.