Autobus z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido

Autobusy z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido: Porovnejte všechny dopravce

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido

Nejlevnější autobus 777,67 Kč
Nejrychlejší autobus 11h 15m
Nejstarší autobus 19:55
Nejnovější autobus 19:55
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 433,9 km
Autobusové společnosti OCC, ADO
Hledáte autobus z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně OCC nebo ADO. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Puerto Escondido z Tuxtla Gutiérrez, CS během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Tuxtla Gutiérrez, CS a Puerto Escondido, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Puerto Escondido pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Tuxtla Gutiérrez, CS, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Puerto Escondido.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido

Dnes
od 806,12 Kč
Zítra
od 740,79 Kč
29.01
od 907,28 Kč
30.01
od 726,04 Kč
31.01
od 762,92 Kč
01.02
od 629,09 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • OCC
  19:55
  Tuxtla Gutiérrez - Central bus station
  Doba trvání 11h 15m
  7:10
  Puerto Escondido, OC - central bus station
  od 777,67 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido, ale nyní nejezdí.
 • ADO
  23:40
  Tuxtla Gutiérrez - Central bus station
  Doba trvání 11h 0m
  10:40
  Puerto Escondido, OC - central bus station
  od 510,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 20.01.2022

Autobus Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Tuxtla Gutiérrez, CS a cílem vaší cesty je Puerto Escondido. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Tuxtla Gutiérrez, CS? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Puerto Escondido – Tuxtla Gutiérrez, CS.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido. Poté můžete zvážit několik faktorů. ADO nabízí nejlevnější jízdenky za 510,02 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 11h 15m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Tuxtla Gutiérrez, CS a příjezdem do Puerto Escondido. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido!

Autobusové zastávky v Tuxtla Gutiérrez, CS a Puerto Escondido

Zastávky
Puerto Escondido, OC - central bus station
Salina Cruz , 71980  Puerto Escondido (Mexiko)

Autobus z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 777,67 Kč a doba jízdy činí 11h 0m do stanice Puerto Escondido. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 510,02 Kč do 986,31 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Puerto Escondido.

Kolik autobusových spojů z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido?

ADO nabízí nejrychlejší spojení z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido, které trvá 11h 15m. Jízdenky na toto spojení stojí 510,02 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido5 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: OCC a ADO

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido?

První autobus do Puerto Escondido odjíždí z Tuxtla Gutiérrez, CS v 19:55. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido?

Poslední autobus z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido odjíždí v 19:55. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido?

Na autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido mají cestující na výběr různé dopravce, např. OCC a ADO. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Tuxtla Gutiérrez, CS – Puerto Escondido si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Tuxtla Gutiérrez, CS do Puerto Escondido ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Tuxtla Gutiérrez, CS a Puerto Escondido

44,78 Kč
52,69 Kč
Tuxtla Gutiérrez, CS
Puerto Escondido
Jízda taxíkem je ve městě Tuxtla Gutiérrez, CS 16% levnější než ve městě Puerto Escondido.
6,32 Kč
7,38 Kč
Tuxtla Gutiérrez, CS
Puerto Escondido
Autobusová jízdenka je ve městě Tuxtla Gutiérrez, CS 15% levnější než ve městě Puerto Escondido.
21,08 Kč
26,34 Kč
Tuxtla Gutiérrez, CS
Puerto Escondido
Velké pivo je ve městě Tuxtla Gutiérrez, CS 20% levnější než ve městě Puerto Escondido.
12,38 Kč
12,65 Kč
Tuxtla Gutiérrez, CS
Puerto Escondido
Láhev vody je ve městě Tuxtla Gutiérrez, CS 3% levnější než ve městě Puerto Escondido.
84,30 Kč
84,30 Kč
Tuxtla Gutiérrez, CS
Puerto Escondido
Hlavní jídlo je ve městě Tuxtla Gutiérrez, CS 0% dražší než ve městě Puerto Escondido.

Autobusové trasy z Tuxtla Gutiérrez, CS a Puerto Escondido

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.