Dálkový autobus z a do Steingaden

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Steingaden

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
1850 Poskytovatelů – 5 134 788 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Steingaden
 • Řezno
  Steingaden
    3:55
    10:05
  11 led
  FlixBusFlixBus
  od 407,53 Kč
 • Homburg (Saarland)
  Steingaden
    23:50
    10:05
  10 led
  +1
  FlixBusFlixBus
  od 713,56 Kč
 • Trento
  Steingaden
    2:20
    10:05
  4 led
  FlixBusFlixBus
  od 1 070,60 Kč
302 Autobus
2 Zastávky
2 Provozovatel dálkového autobusu
203,77 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Steingaden
Německo
2 828
Euro


Chcete jet autobusem z nebo do Steingaden?

CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a do Steingaden a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?

Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z a do Steingaden na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Steingaden, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení z a do Steingaden.

Není tu zahrnuta vaše trasa?
V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Steingaden, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.

Víte už přesně, kdy se budete z Steingaden zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.

Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.

Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Steingaden.

Všechny autobusové zastávky v Steingaden

  Zastávky
Marktplatz 2, Steingaden (Německo)


Ti, kdo navštívili Steingaden, se zajímají také o...


Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Steingaden

Autobusové trasy Steingaden: Přehled nejpopulárnějších spojů

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Steingaden. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Steingaden a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Steingaden mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Mnichov, Augsburg nebo Innsbruck, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Steingaden se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Kempten, Memmingen, Königsbrunn a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Innsbruck - Letiště, Memmingen - Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!