Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Split → Split Letiště (SPU)

Letištní kyvadlový autobus z města Split do stanice Split Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Split do stanice Split Letiště

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Split do stanice Split Letiště od různých autobusových dopravců jako Pleso Prijevoz, Arriva nebo Nomago pro následující dny.
dnes
od 59 Kč
zítra
od 88 Kč
středa
od 196 Kč
čtvrtek
pátek
od 197 Kč
sobota
od 121 Kč
neděle
od 134 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arriva
    0h 12m
    17:50
    Split
    18:02
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    59 Kč
  • Arriva
    0h 12m
    9:53
    Split
    10:05
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    64 Kč
  • Brioni Pula
    0h 30m
    5:00
    Split
    5:30
    Split Letiště
    Brioni Pula
    Economy
    99 Kč
  • Nomago
    0h 30m
    5:00
    Split
    5:30
    Split Letiště
    Nomago
    Economy
    111 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    3:30
    Split
    4:10
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    199 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arriva
    0h 19m
    11:42
    Split
    12:01
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    88 Kč
  • Arriva
    0h 19m
    19:12
    Split
    19:31
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    88 Kč
  • Arriva
    0h 22m
    11:42
    Split
    12:04
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    90 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    3:30
    Split
    4:10
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    199 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    4:15
    Split
    4:55
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    199 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    3:00
    Split
    3:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    196 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    4:15
    Split
    4:55
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    196 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    5:00
    Split
    5:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    196 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    5:30
    Split
    6:10
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    196 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    6:00
    Split
    6:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    196 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    3:00
    Split
    3:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    4:15
    Split
    4:55
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    5:00
    Split
    5:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    5:30
    Split
    6:10
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    6:00
    Split
    6:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arriva
    0h 26m
    9:10
    Split
    9:36
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    121 Kč
  • Arriva
    0h 25m
    13:10
    Split
    13:35
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    121 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arriva
    0h 26m
    9:10
    Split
    9:36
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    134 Kč
  • Arriva
    0h 25m
    13:10
    Split
    13:35
    Split Letiště
    Arriva
    Economy
    134 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    3:00
    Split
    3:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    4:15
    Split
    4:55
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč
  • Pleso Prijevoz
    0h 40m
    5:00
    Split
    5:40
    Split Letiště
    Pleso Prijevoz
    Economy
    197 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Split a stanici Split Letiště

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Split a stanici Split Letiště v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Split Letiště do stanice Split jezdí denně více než 47 kyvadlových autobusů. Naopak má sobota spojů nejméně, když mezi městem Split a stanici Split Letiště jezdí denně pouze 2 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 95 kyvadlových autobusů z města Split do stanice Split Letiště, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Split a stanici Split Letiště s 18 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Split do stanice Split Letiště (SPU)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Pleso Prijevoz, Arriva a Nomago, kteří denně jezdí se 35 kyvadlovými autobusy z města Split do stanice Split Letiště! Rezervuj si jízdenku z města Split do stanice Split Letiště již od 59 Kč!

Nejlevnější autobus 59 Kč
Nejrychlejší autobus 0h 9m
První autobus 3:30
Poslední autobus 19:00
Denní autobusové spojení 35 Ø
Vzdálenost 11,8 km
Autobusové společnosti Pleso Prijevoz, Arriva, Nomago a Brioni Pula

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Split do stanice Split Letiště

Každý den vyjíždí 35 kyvadlových autobusů 4 autobusových společností z města Split do stanice Split Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
199 Kč
úterý 18.06
199 Kč
středa 19.06
196 Kč
čtvrtek 20.06
196 Kč
pátek 21.06
197 Kč
sobota 22.06
113 Kč
neděle 23.06
197 Kč
pondělí 24.06
196 Kč
úterý 25.06
197 Kč
středa 26.06
197 Kč
čtvrtek 27.06
199 Kč
pátek 28.06
199 Kč
sobota 29.06
61 Kč
neděle 30.06
120 Kč
pondělí 01.07
198 Kč
úterý 02.07
197 Kč
středa 03.07
198 Kč
čtvrtek 04.07
198 Kč
pátek 05.07
196 Kč
sobota 06.07
196 Kč
neděle 07.07
199 Kč
pondělí 08.07
196 Kč
úterý 09.07
199 Kč
středa 10.07
199 Kč
čtvrtek 11.07
199 Kč
pátek 12.07
196 Kč
sobota 13.07
196 Kč
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Split do stanice Split Letiště nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Split do stanice Split Letiště.
S cenou od 59 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Split do stanice Split Letiště. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 195 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Split do stanice Split Letiště je odpoledne, s cenou od 59 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 99 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Split do stanice Split Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Split do stanice Split Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Split do stanice Split Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Split do stanice Split Letiště jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Split a v okolí stanice Split Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Split a v okolí stanice Split Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Split do stanice Split Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Split do stanice Split Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Split do stanice Split Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Split do stanice Split Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Split – Split Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 59 Kč a trvá mu 0h 12m, než dojede do stanice Split Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Split – Split Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 4 se širokým rozpětím cen jízdenek od 59 Kč do 199 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Split Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Split do Split Letiště?

Na trase z Split do Split Letiště jezdí každý den přibližně 35 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Split – Split Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Split a stanici Split Letiště nabízí dopravce Arriva, jízda trvá 0h 9m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 99 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Split ve směru stanice Split Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Split Letiště z města Split vyjíždí v 3:30 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Split a stanici Split Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Split do stanice Split Letiště vyjíždí v 19:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Split – Split Letiště?

Kyvadlovou linku Split – Split Letiště nabízí dopravci Pleso Prijevoz, Arriva a Nomago. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Split a stanici Split Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Split a stanici Split Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: Pleso Prijevoz, Arriva a Nomago.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Split – Split Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Split – Split Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Split – Split Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Split a stanici Split Letiště.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Split do stanice Split Letiště

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Split do stanice Split Letiště

Levná spolujízda z města Split do města Split Letiště

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Split do Split Letiště pro následující dny.
  • Maci Tours
    0h 35m
    2:30
    Split
    St. Frane Church
    3:05
    Split Letiště
    Split Letiště
    Maci Tours
    Economy
    od 962 Kč
  • MPM Transferi
    0h 30m
    2:30
    Split
    St. Frane Church
    3:00
    Split Letiště
    Split Letiště
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 1 133 Kč
  • MPM Transferi
    0h 30m
    2:30
    Split
    St. Frane Church
    3:00
    Split Letiště
    Split Letiště
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 1 237 Kč
  • Croatia Shuttle
    0h 50m
    2:30
    Split
    Ferry Port
    3:20
    Split Letiště
    Split Letiště
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 1 263 Kč

Další autobusové linky z města Split a stanice Split Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Split a ze stanice Split Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.