Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Split → Igrane od 272 Kč

Porovnej 4 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Split do města Igrane

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Split do města Igrane od různých autobusových dopravců jako Nomago, Autotrans nebo Arriva pro následující dny.
dnes
od 272 Kč
zítra
od 272 Kč
středa
od 272 Kč
čtvrtek
od 272 Kč
pátek
od 272 Kč
sobota
od 272 Kč
neděle
od 272 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arriva
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Arriva
    Economy
    272 Kč
  • Autotrans
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Arriva
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusová zastávka
    Arriva
    Economy
    282 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    9:15
    Split
    Autobusové nádraží
    10:51
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Arriva
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Arriva
    Economy
    314 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    9:15
    Split
    Autobusové nádraží
    10:51
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    16:00
    Split
    Autobusové nádraží
    17:36
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč
  • FlixBus
    1h 45m
    14:00
    Split
    Autobusové nádraží
    15:45
    Igrane
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    395 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Arriva
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Arriva
    Economy
    326 Kč
  • Arriva
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusová zastávka
    Arriva
    Economy
    336 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    9:15
    Split
    Autobusové nádraží
    10:51
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    16:00
    Split
    Autobusové nádraží
    17:36
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Autotrans
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Arriva
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Arriva
    Economy
    314 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    9:15
    Split
    Autobusové nádraží
    10:51
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    16:00
    Split
    Autobusové nádraží
    17:36
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Autotrans
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Autotrans
    1h 59m
    14:30
    Split
    Ústřední nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusová zastávka
    Autotrans
    Economy
    294 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    9:15
    Split
    Autobusové nádraží
    10:51
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč
  • Nomago
    1h 36m
    16:00
    Split
    Autobusové nádraží
    17:36
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Nomago
    Economy
    356 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Autotrans
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Arriva
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Arriva
    Economy
    345 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Autotrans
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusové nádraží
    Autotrans
    Economy
    272 Kč
  • Arriva
    1h 59m
    14:30
    Split
    Autobusové nádraží
    16:29
    Igrane
    Autobusová zastávka
    Arriva
    Economy
    279 Kč
  • Arriva
    1h 47m
    17:15
    Split
    Autobusové nádraží
    19:02
    Igrane
    Autobusová zastávka
    Arriva
    Economy
    279 Kč
  • FlixBus
    1h 45m
    14:00
    Split
    Autobusové nádraží
    15:45
    Igrane
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    395 Kč
  • FlixBus
    1h 35m
    10:00
    Split
    Autobusové nádraží
    11:35
    Igrane
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    457 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Split a Igrane

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Split a Igrane v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Igrane do města Split jezdí denně více než 12 autobusů. Naopak má sobota spojů nejméně, když mezi městy Split a Igrane jezdí denně pouze 3 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 38 autobusů z města Split do města Igrane, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Split a městem Igrane s 9 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Split do města Igrane

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Nomago, Autotrans a Arriva, kteří denně jezdí se 6 autobusy z města Split do města Igrane! Rezervuj si jízdenku z města Split do města Igrane již od 272 Kč!

Nejlevnější autobus 272 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 35m
První autobus 9:15
Poslední autobus 17:15
Denní autobusové spojení 6 Ø
Vzdálenost 66,3 km
Autobusové společnosti Nomago, Autotrans, Arriva a FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Split do města Igrane

Každý den vyjíždí 6 autobusů 4 autobusových společností z města Split do města Igrane: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
272 Kč
úterý 18.06
272 Kč
středa 19.06
272 Kč
čtvrtek 20.06
272 Kč
pátek 21.06
272 Kč
sobota 22.06
272 Kč
neděle 23.06
279 Kč
pondělí 24.06
272 Kč
úterý 25.06
272 Kč
středa 26.06
272 Kč
čtvrtek 27.06
272 Kč
pátek 28.06
299 Kč
sobota 29.06
272 Kč
neděle 30.06
272 Kč
pondělí 01.07
272 Kč
úterý 02.07
272 Kč
středa 03.07
272 Kč
čtvrtek 04.07
272 Kč
pátek 05.07
272 Kč
sobota 06.07
neděle 07.07
272 Kč
pondělí 08.07
272 Kč
úterý 09.07
272 Kč
středa 10.07
272 Kč
čtvrtek 11.07
356 Kč
pátek 12.07
272 Kč
sobota 13.07
272 Kč
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Split do města Igrane nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Split do města Igrane.
S cenou od 272 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Split do města Igrane. Naproti tomu je pondělí nejdražší den s cenami od 272 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Split do města Igrane je odpoledne, s cenou od 272 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 356 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Split do města Igrane

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Split do města Igrane s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Split do města Igrane, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Split do města Igrane jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Split do města Igrane

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Split a Igrane .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Split a Igrane

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Split a Igrane.

Služby a komfort v autobuse z města Split do města Igrane

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Split do města Igrane? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Split do města Igrane? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Split do města Igrane

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Split – Igrane?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 272 Kč a trvá mu 1h 59m, než dojede do města Igrane. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Split – Igrane?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 4 se širokým rozpětím cen jízdenek od 272 Kč do 457 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Igrane.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Split do Igrane?

Na trase z Split do Igrane jezdí každý den přibližně 6 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Split – Igrane?

Nejrychlejší autobus mezi městy Split a Igrane nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 1h 35m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 457 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Split ve směru Igrane?

První autobus do města Igrane z města Split vyjíždí v 9:15 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Split a Igrane?

Poslední autobusový spoj z města Split do města Igrane vyjíždí v 17:15 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Split – Igrane?

Autobusovou linku Split – Igrane nabízí dopravci Nomago, Autotrans a Arriva. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Split a Igrane?

Všechna přímá spojení mezi městy Split a Igrane můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Nomago, Autotrans a Arriva.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Split – Igrane?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Split – Igrane si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Split – Igrane?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Split a Igrane.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Split do města Igrane

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Split a Igrane

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Split a z města Igrane. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.