Tiráž

Bližší informace o CheckMyBus GmbH

Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím
CheckMyBus GmbH provozuje vyhledávač národních a mezinárodních dálkových autobusových linek. CheckMyBus umožňuje návštěvníkům webové stránky prohlédnout si informace o provozovatelích dálkových autobusů z hlediska dostupnosti, cen jízdenek, odjezdových časů, tras, vybavení a poskytovaných služeb a porovnat je s nabídkami vlakových dopravců a možnostmi spolujízdy. Cílem je najít vždy to nejlepší spojení. Uživatelé, kteří si vyberou cestu, budou přesměrováni na externí webové stránky poskytovatelů mobility, kde si mohou rezervovat jízdenky. CheckMyBus neprovozuje linky ani trasy a neprodává ani jízdenky, které jsou porovnávány v našem vyhledávání. Nejsou generovány žádné osobní údaje.

Přejete si získat informace na téma "ochrana osobních údajů"? Klikněte zde.

Information in accordance with § 5 TMG:

CheckMyBus GmbH
Fürther Straße 226a
90429 Nuremberg (Germany)

Represented by:

Marc Hofmann, Tino Marx

Contact:

Telephone: +49 (0) 911 310440-0
Fax: +49 (0) 911 310440-99
E-Mail: info@checkmybus.com

Register entry:

Entry in the commercial register.
Court of Registration: Nuremberg
Registration number: HRB 30402

Value Added Tax identification number according to § 27a Value Added Tax Act:

DE 289904210
German Source: Produced by the Legal Notice Generator from www.e-recht24.de

Implementation of design:

Please find here further information about the implementation of the design and photo usage.

Omezení odpovědnosti:

Odpovědnost za obsah

Obsah našich stránek byl sestaven s maximální péčí. Nepřebíráme však žádnou odpovědnost za správnost, úplnost a aktualitu jejich obsahu. V souladu s čl. 7 odst. 1 TMG neseme jako poskytovatelé služeb odpovědnost za vlastní obsah těchto stránek v souladu s obecnými právními předpisy. Podle odstavců 8 až 10 TMG však nejsme povinni ani sledovat informace třetích stran, které byly přeneseny nebo uloženy, ani pátrat po okolnostech, které by naznačovaly nezákonnou činnost. Povinnost odstranit nebo zablokovat používání informací podle obecného zákona tím není dotčena. Jakákoli odpovědnost v tomto ohledu je však možná až od okamžiku, kdy se dozví o konkrétním porušení zákona. Po zjištění takového porušení jsme povinni tento obsah neprodleně odstranit.

Odpovědnost za odkazy

Naše nabídka obsahuje odkazy na externí webové stránky třetích stran, na jejichž obsah nemáme žádný vliv. Proto za tento obsah nemůžeme převzít odpovědnost. Odpovědnost za odkazované stránky nesou výhradně jejich provozovatelé nebo poskytovatelé. Odkazované stránky byly v době vytvoření odkazů zkontrolovány z hlediska možného porušení právních předpisů. Nezákonný obsah nebylo možné v době nastavení odkazů identifikovat. Nelze však od nás rozumně očekávat, že budeme neustále sledovat obsah odkazovaných stránek, aniž bychom měli indicie, že došlo k porušení zákona. Po zjištění porušení právních předpisů takové odkazy neprodleně odstraníme.

Autorská práva

Obsah a díla na těchto stránkách sestavená jejich provozovateli podléhají německému autorskému právu. Kopírování, zpracování, šíření, jakož i jakýkoli způsob využití, který přesahuje hranice autorských práv, vyžaduje písemný souhlas příslušného autora nebo původce. Stahování a kopírování z těchto stránek je povoleno pouze pro soukromé, nikoli komerční použití. Pokud obsah této stránky nebyl sestaven provozovatelem, musí být dodržena autorská práva třetích stran. Zejména obsah třetích stran musí být jako takový označen. V případě, že se přesto dozvíš o porušení autorských práv, prosíme tě, abys nás o tom informoval/a. Po zjištění porušení autorských práv takový obsah neprodleně odstraníme.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.