Staňte se partnerem CheckMyBus

Zvyšte prodej jízdenek a zajistěte si maximální viditelnost

Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Obsaďte svoje autobusy díky CheckMyBus

Představte si, že miliony cestujících mají přístup k Vašim autobusům na jediné kliknutí. Tím, že se stanete partnerem společnosti CheckMyBus – předního vyhledávače autobusových spojení – získáte přístup k naší celosvětové síti uživatelů, kteří hledají autobusové jízdenky za nejlepší cenu.

Ať už jste autobusovým dopravcem, půjčovnou autobusů nebo OTA – s námi bude Vaše nabídka viditelnější a Vy můžete masivně zvýšit svůj dosah. Využijte naší rozsáhlé sítě v cestovním ruchu a našich odborných znalostí mezinárodního trhu s autobusy. Spojte se s námi nyní a společně vytvoříme Váš plán na cestu k úspěchu!

Spojte se s námi!

Co Vám CheckMyBus nabízí

Ať už chcete zvýšit prodej jízdenek, zaplnit prázdná místa ve Vašich autobusech nebo maximalizovat viditelnost své značky na mezinárodní platformě, oslovte nás a staňte se naším novým partnerem. Co můžete získat? Hodně! Podívejte se na všechny výhody.

Větší viditelnost
Větší viditelnost

Obchodní modely na míru
Obchodní modely na míru

Tracking zdarma
Tracking zdarma

Atraktivní ceny
Atraktivní ceny
Snadná integrace
Snadná integrace
Zdůrazněte své přednosti
Zdůrazněte své přednosti

Naši partneři nejen v autobusové dopravě

Staňte se součástí sítě partnerů CheckMyBus a budete v nejlepší společnosti – Podívejte se na některé z našich současných autobusových partnerů a další kooperace!

Autobusoví dopravci

Ať už jste velký nebo malý, místní nebo regionální dopravce, či dokonce pronajímatel autobusů – vždy existuje způsob, jak se k CheckMyBus připojit. Zvyšte svůj prodej jízdenek jak doma, tak po celém světě a buďte si jisti, že najdeme model partnerství, který nejlépe vyhovuje právě Vašim potřebám.

Podívejte se na všechny naše partnery, kteří nabízejí meziměstské autobusové spoje nebo pronájem autobusů!

RegioJet FlixBus
Eurolines Leo Express
Gepard Express Ecolines

KAYAK Na srovnávacích platformách společnosti KAYAK, včetně SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi a HotelsCombined.com, jsou už teď k dispozici miliony autobusových spojů z 89 zemí. Na stránkách KAYAKu budeme zobrazovat název a logo Vaší značky, a to bez jakýchkoliv dalších nákladů!

OTA, GDS a více

Nezáleží na tom, zda jste OTA nebo GDS, pomáháme Vám maximalizovat Váš dosah tím, že máte přístup ke globální komunitě cestujících, kteří si chtějí rezervovat autobusové jízdenky online.

Vaši zákazníci navíc mohou těžit z našeho propojení s dalšími službami spojené s jejich cestováním. Propojíme vás totiž s hotely, poskytovateli zavazadlových služeb, průvodci a dalšími.!

Omio Busbud
ClickBus BR Distribusion
12Go Asia Movelia

Spojte se s námi nyní!

CheckMyBus Máte zájem o spolupráci? Ať už jste provozovatel meziměstské autobusové dopravy, OTA, půjčovna autobusů nebo jakákoliv organizace, která chce spolupracovat, pojďme se propojit. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: partner@checkmybus.com.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.