Pronájem autobusů Česká republika

Pronájem meziměstského autobusu, transferového autobusu nebo minibusu sřidičem pro skupinové exkurze

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání

Objednejte autobus sřidičem: Porovnejte nabídky a ušetřete!

I když se to nezdá, objednat autobus nemusí být vůbec snadné. Na výběr je mnoho dopravců, takže porovnávání nabídek a služeb každého znich vyžaduje spoustu času a zkoumání.
CheckMyBus se rozhodl tento úkol zjednodušit. Ušetří vám čas porovnáním různých služeb na jednom společném místě. Díky tomu snadno najdete ideální dopravní prostředek pro svůj příští výlet, oslavu nebo událost, ať už souvisí sprací, nebo zábavou.
Na výběr máte široké spektrum moderních vozů snejvyššími standardy kvality, profesionálním personálem a prvotřídními službami za ty nejlepší ceny. Požádejte snadno a rychle onezávaznou online nabídku.

Regionální společnosti snabídkou pronájmu autobusů a celostátním pokryytím vČR

Kromě velkých dopravců scelostátním pokrytím a více pobočkami na území státu existuje mnoho dopravců, kteří své služby nabízí na regionální úrovni. Včetně společností spracovištěm poblíž výchozího místa vašeho výletu dle vyhledávání, což zvyšuje vaše šance na nalezení vhodného spojení, ale také vám to může pomoci uspořit nějaké peníze.
Regio Jet
 • Až 63 sedadel
 • Přizpůsobené ceny
 • Rozsáhlá knihovna médií
Prague Coaches
 • 7-26 sedadel
 • Okružní jízdy
 • Letištní transfery
NetBus
 • Až 52 sedadel
 • Okružní jízdy
 • Pokrytí vtuzemsku izahraničí
FurraBus
 • Až 200 sedadel
 • Okružní jízdy
 • Letištní transfer
Martin Berka
 • Až 38 sedadel
 • Okružní jízdy
 • Letištní transfer

Regionální společnosti snabídkou pronájmu autobusů

Regionální společnosti snabídkou pronájmu autobusů
Kromě velkých dopravců scelostátním pokrytím a více pobočkami na území státu existuje mnoho dopravců, kteří své služby nabízí na regionální úrovni. Včetně společností spracovištěm poblíž výchozího místa vašeho výletu dle vyhledávání, což zvyšuje vaše šance na nalezení vhodného spojení, ale také vám to může pomoci uspořit nějaké peníze.
MARFIS Prague
Praha
 • 7–55 sedadel
 • Letištní transfery
 • Okružní výlety

Kdy je výhodné pronajmout si autobus?

Samozřejmě si můžete objednat iněkolik jízdenek na linkový autobus, ale charterové autobusy přinášejí spoustu výhod hlavně větším skupinám. Organizátoři skupinového výletu si obvykle kladou následující otázku: Od jakého počtu cestujících se vyplatí pronajmout si celý autobus? Dle našich odhadů bývá smysluplné uvažovat o pronájmu autobusu od zhruba 30 cestujících. Toto číslo ale neplatí obecně. Někdy se to vyplatí i u menšího počtu lidí, například při cestování ve speciálních malých či středně velkých autobusech. Ať už je to jakkoliv, vždy se vyplatí porovnávat!
Cestování vpronajatém autobuse vám navíc může přinést ijiné než cenové výhody. Když pro sebe máte pronajatý autobus sřidičem, získáte tím značnou flexibilitu. Můžete se sami rozhodnout, kde vyzvednete cestující a nesvazují vás pevně dané jízdní řády, což vám obvykle umožní dělat operativní změny včasovém plánu. Když třeba dostanete chuť na krátkou projížďku po městě, stačí požádat řidiče.

Kčemu se vám může hodit pronájem soukromého autobusu?

Oslavy

Oslavy
Pronájem autobusu na svatby, pánské či dámské jízdy a jiné akce


Výlety skupin

Výlety skupin
Pronájem autobusu na městské výlety a další krátké jedno- až dvoudenní výlety


Sportovní akce

Sportovní akce
Pronájem autokaru na sportovní akce a klubové výlety


Letištní transfer

Letištní transfery
Pronájem autobusu, kyvadlové dopravy nebo minibusu pro cestování na letiště a zletiště


Skolní výlety

Skolní výlety
Pronájem autobusu na výlety škol, školek a jiné exkurze


Firemní exkurze

Firemní exkurze
Pronájem autokaru pro cestování na veletrhy, konference a jiné firemní akce


Nejčastější dotazy (FAQ)

Jak si mohu pronajmout autobus?

Na webu CheckMyBus najdete přehled vybraných autobusových dopravců. Porovnávejte ceny a služby všech dopravců a vyžádejte si individuální kalkulaci. Jednoduše klikněte na tlačítko „Požádat okalkulaci“ a my vás přesměrujeme přímo na poptávkový formulář příslušného dopravce, kde stačí zadat jen data o vaší cestě. Poptávkový formulář samozřejmě můžete zaslat více společnostem, abyste mohli vyhodnotit, kdo se vám zdá nejvhodnější. Na závěr ještě zbývá jeden nezbytný úkon: rezervujte svou cestu přímo u autobusového dopravce.

Sjak velkým předstihem by se měla provádět rezervace?

I když se zvýšil počet společností svozidly a řidiči vyhrazenými pro nejnutnější případy, obecně platí, že čím dříve začnete plánovat, tím pestřejší je nabídka možností. To také ovlivní cenu, která může být vyšší při rezervaci na poslední chvíli nebo vobdobí vysoké poptávky.

Mohu si autobus pronajmout bez řidiče?

Ačkoliv někteří dopravci obvykle umožňují objednat autobus ibez řidiče, obecně se to nedoporučuje. Mějte na paměti, že vněkterých případech mohou vzniknout problémy spojištěním. Proto vám doporučujeme pronajmout autobus isřidičem, abyste byli vklidu a užili si svůj výlet!

Je každé sedadlo pronajatého autobusu vybaveno bezpečnostním pásem?

Většina vozidel má bezpečnostní pás na každém sedadle a jeho použití je povinné při každé jízdě autobusem bez ohledu na její délku. To se vztahuje na malé istředně velké autobusy a vpřípadě nepoužití bezpečnostního pásu vám hrozí pokuta. Řidič by vás měl na začátku jízdy upozornit na vaši povinnost používat bezpečnostní pás.

Jsou charterové autobusy vybaveny dětskými sedačkami?

Na rozdíl od osobních automobilů nebývá vpronajatých autobusech nutné používat dětské bezpečnostní sedačky. Většina autobusů stejně používá dvoubodové bezpečnostní pásy, takže by dětské sedačky ani nešly správně připevnit. Proto vám doporučujeme zeptat se vámi zvoleného dopravce, jaký systém bezpečnostních pásů používá a zda příslušný dopravce poskytuje dětské sedačky, nebo si máte přinést své vlastní. Jestliže si je přinést nemůžete, tak pro vaše dítě bude nejbezpečnější cestovat sřádně zapnutým bezpečnostním pásem. Je-li vaše dítě příliš malé na to, aby cestovalo vsedě, musí být přepravováno vnáruči dospělého.

Jsou pronajaté autobusy přizpůsobeny potřebám cestujících na vozíku?

Prakticky všichni dopravci mají vozidla přizpůsobená potřebám cestujících na vozíku. Ačkoliv není 100% přizpůsoben celý vozový park, nalezení vhodného autobusu by nemělo představovat problém. Pokud některou ztěchto služeb potřebujete, nezapomeňte se o tom zmínit ve své žádosti okalkulaci, aby dopravce mohl ověřit, zda budou speciální služby vdobě vaší cesty dostupné.

Mohu vpronajatém autobusu cestovat sdomácím zvířetem?

Aktuálně platné přepravní řády obvykle povolují vprostoru pro cestující přepravovat pouze vodicí psy. Společnosti, které povolují přepravu zvířat, obvykle vyžadují, aby zvířata cestovala vzavazadlovém prostoru ve schváleném přepravním boxu a na plnou odpovědnost cestujícího.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.