✈ Autobus z Řím Fiumicino Letiště (FCO) do Giulianova

Najděte levné kyvadlové autobusy z Giulianova do Řím Fiumicino Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Řím Fiumicino Letiště (FCO) do Giulianova

Nejlevnější autobus457,49 Kč
Nejrychlejší autobus3h 15m
Nejstarší autobus9:00
Nejnovější autobus21:30
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost176,9 km
Autobusové společnostiFlixBus, Gaspari Bus, Roma Express
Chcete cestovat autobusem z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Giulianova a Řím Fiumicino Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně FlixBus, Gaspari Bus nebo Roma Express. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Giulianova a Řím Fiumicino Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Řím Fiumicino Letiště a Giulianova, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Giulianova pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Řím Fiumicino Letiště.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova

Dnes
od 559,46 Kč
Zítra
od 559,46 Kč
07.08
08.08
od 635,75 Kč
09.08
od 559,46 Kč
10.08
od 559,46 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • FlixBus
  16:10
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 4h 5m
  20:15
  Giulianova - Mosciano Sant'Angelo
  od457,49 Kč
 • Gaspari Bus
  9:00
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 3h 40m
  12:40
  Giulianova - Central station
  od559,46 Kč
 • Gaspari Bus
  11:00
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 3h 35m
  14:35
  Giulianova - Central station
  od559,46 Kč
 • Gaspari Bus
  14:00
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 3h 35m
  17:35
  Giulianova - Central station
  od559,46 Kč
 • Gaspari Bus
  19:00
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 3h 35m
  22:35
  Giulianova - Central station
  od559,46 Kč
 • Gaspari Bus
  21:30
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 3h 15m
  0:45
  Giulianova - Central station
  od559,46 Kč
 • Roma Express
  14:00
  Řím Fiumicino Letiště
  Doba trvání 3h 15m
  17:15
  Giulianova
  od584,89 Kč

Řím Fiumicino Letiště Autobus ve směru Giulianova: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Řím Fiumicino Letiště jako výchozí stanici a Giulianova jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Giulianova do Řím Fiumicino Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Giulianova do Řím Fiumicino Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 406,63 Kč s dopravcem FlixBus, zatímco nejkratší doba jízdy činí 3h 15m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Řím Fiumicino Letiště – Giulianova vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Řím Fiumicino Letiště a Giulianova: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Giulianova - Autostrada Adriatica
Giulianova  (Itálie)
Giulianova - Central station
Piazza Roma , 64021  Giulianova  (Itálie)
Giulianova - Mosciano Sant'Angelo
Via Italia , 64023  Giulianova  (Itálie)
Giulianova Hotel Breaking
Via Italia , 64023  Giulianova  (Itálie)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Řím Fiumicino Letiště do Giulianova

Kolik stojí autobusová jízdenka z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 457,49 Kč a doba jízdy činí 4h 10m do stanice Giulianova. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova?

Na této trase jezdí 3 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 406,63 Kč do 584,89 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Giulianova.

Kolik autobusových spojů z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova každý den nabízí zhruba 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Řím Fiumicino Letiště – Giulianova?

Gaspari Bus nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova, které trvá 3h 15m. Jízdenky na toto spojení stojí 559,46 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova5 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: FlixBus, Gaspari Bus a Roma Express

Kdy odjíždí první autobus z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?

První autobus do Giulianova z Řím Fiumicino Letiště vyjíždí v 9:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?

Poslední autobus z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova odjíždí v 21:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova?

Na autobusové trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova mají cestující na výběr různé dopravce, např. FlixBus, Gaspari Bus a Roma Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Řím Fiumicino Letiště – Giulianova si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Řím Fiumicino Letiště do Giulianova ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Řím Fiumicino Letiště a z Giulianova

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.