Autobusy z Rijeka do Záhřeb Letiště (ZAG) } a zpět

✈ Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z do Záhřeb Letiště Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 496 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Rijeka do města Záhřeb Letiště fakta o autobusech

Nejlevnější autobus284,61 Kč
Nejrychlejší autobus1h 55m
Nejstarší autobus7:00
Nejnovější autobus20:40
Denní autobusové spojení4 Ø
Vzdálenost134,7 km
Autobusové společnostiCrnja Tours, Globtour, Autotrans, APP

Nejlevnìjší autobusové spoje z Rijeka do Záhřeb Letiště

Dnes
Zítra
10.07
11.07
od 296,08 Kč
12.07
13.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Crnja Tours
    14:20
    Rijeka
    Doba trvání 1h 55m
    16:15
    Záhřeb Letiště
    od284,61 Kč
  • Globtour
    15:00
    Rijeka
    Doba trvání 3h 0m
    18:00
    Záhřeb Letiště
    od289,68 Kč
  • Globtour
    12:00
    Rijeka
    Doba trvání 3h 0m
    15:00
    Záhřeb Letiště
    od289,68 Kč
  • Globtour
    7:00
    Rijeka
    Doba trvání 2h 40m
    9:40
    Záhřeb Letiště
    od289,68 Kč
  • Autotrans
    13:55
    Rijeka
    Doba trvání 2h 15m
    16:10
    Záhřeb Letiště
    od296,08 Kč
  • Autotrans
    7:45
    Rijeka
    Doba trvání 2h 30m
    10:15
    Záhřeb Letiště
    od309,42 Kč
  • APP
    15:30
    Rijeka
    Doba trvání 2h 25m
    17:55
    Záhřeb Letiště
    od317,15 Kč
  • Autotrans
    8:30
    Rijeka
    Doba trvání 2h 25m
    10:55
    Záhřeb Letiště
    od330,75 Kč
  • Autotrans
    17:00
    Rijeka
    Doba trvání 2h 40m
    19:40
    Záhřeb Letiště
    od360,10 Kč
  • Autotrans
    20:40
    Rijeka
    Doba trvání 2h 40m
    23:20
    Záhřeb Letiště
    od370,76 Kč
  • Globtour
    11:30
    Rijeka
    Doba trvání 3h 30m
    15:00
    Záhřeb Letiště
    od438,25 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Záhřeb Letiště do Rijeka

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Arriva Croatia
    11:15
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 15m
    13:30
    Rijeka
    od309,42 Kč
  • Arriva Croatia
    18:55
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 10m
    21:05
    Rijeka
    od309,42 Kč
  • Arriva Croatia
    7:30
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 40m
    10:10
    Rijeka
    od346,76 Kč
  • Arriva Croatia
    15:30
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 30m
    18:00
    Rijeka
    od360,10 Kč
  • Arriva Croatia
    9:15
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 30m
    11:45
    Rijeka
    od360,10 Kč
  • Arriva Croatia
    13:30
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 30m
    16:00
    Rijeka
    od360,10 Kč
  • Arriva Croatia
    20:00
    Záhřeb Letiště
    Doba trvání 2h 40m
    22:40
    Rijeka
    od370,76 Kč
Chcete jet autobusem z Rijeka na Záhřeb Letiště nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Rijeka a Záhřeb Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Záhřeb Letiště do Rijeka na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Rijeka a na Záhřeb Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Záhřeb Letiště i alternativní cílové destinace z Rijeka.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Rijeka a cíl Záhřeb Letiště. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Záhřeb Letiště do Rijeka, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Záhřeb Letiště do Rijeka zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Rijeka na Záhřeb Letiště vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Rijeka a Záhřeb Letiště

Zastávky
Záhřeb Letiště (Chorvatsko)

Rijeka a Záhřeb Letiště v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.