Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Rheda-Wiedenbrück od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Blízká spojení z měst Praha a Rheda-Wiedenbrück

Mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato spojení v blízkosti obou měst. Podívej se na nabídky níže!

Přestupní spojení z měst Praha a Rheda-Wiedenbrück

Mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato mezipřistání mezi oběma městy. Podívej se na nabídky níže!

Nejlevnější autobusová spojení z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück

Každý den vyjíždí autobusů autobusových společností z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
1 597 Kč
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Praha a Rheda-Wiedenbrück

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Praha a Rheda-Wiedenbrück.

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Rheda-Wiedenbrück?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Rheda-Wiedenbrück. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Rheda-Wiedenbrück?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Rheda-Wiedenbrück.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Rheda-Wiedenbrück?

Na trase z Praha do Rheda-Wiedenbrück jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Rheda-Wiedenbrück?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Rheda-Wiedenbrück?

První autobus do města Rheda-Wiedenbrück z města Praha vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Rheda-Wiedenbrück vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Rheda-Wiedenbrück?

Autobusovou linku Praha – Rheda-Wiedenbrück nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Rheda-Wiedenbrück?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Rheda-Wiedenbrück si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Rheda-Wiedenbrück?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Rheda-Wiedenbrück.

Další autobusové linky z měst Praha a Rheda-Wiedenbrück

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Rheda-Wiedenbrück. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!
Populární letiště s kyvadlovou dopravou

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.