✈ Autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště (FCO)

Letištní kyvadlový autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště: Porovnejte a ušetřete

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Perugia do Řím Fiumicino Letiště (FCO)

Nejlevnější autobus50,32 Kč
Nejrychlejší autobus2h 25m
Nejstarší autobus1:35
Nejnovější autobus19:15
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost146,2 km
Autobusové společnostiItabus, Autolinee Federico, MarinoBus, FlixBus, INTER SAJ
Chcete cestovat autobusem z Perugia do Řím Fiumicino Letiště?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Perugia a Řím Fiumicino Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Itabus, Autolinee Federico nebo MarinoBus. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusy z Perugia do Řím Fiumicino Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Perugia a Řím Fiumicino Letiště, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdete veškeré možnosti navazující dopravy z Řím Fiumicino Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z Perugia.

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Perugia do Řím Fiumicino Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • BlaBlaCar
  11:20
  Perugia
  Doba trvání 2h 40m
  14:00
  Řím Fiumicino Letiště
  od177,02 Kč
 • BlaBlaCar
  19:50
  Perugia
  Doba trvání 2h 30m
  22:20
  Řím Fiumicino Letiště
  od177,02 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Perugia – Řím Fiumicino Letiště, ale nyní nejezdí.
 • Itabus
  11:15
  Perugia
  Doba trvání 3h 15m
  14:30
  Řím Fiumicino Letiště
  od50,32 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 16.06.2021
 • Autolinee Federico
  19:15
  Perugia
  Doba trvání 3h 15m
  22:30
  Řím Fiumicino Letiště
  od177,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 11.06.2021
 • MarinoBus
  9:45
  Perugia
  Doba trvání 2h 35m
  12:20
  Řím Fiumicino Letiště
  od177,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 16.06.2021
 • FlixBus
  1:35
  Perugia (Stazione FS - Fontivegge)
  Doba trvání 2h 25m
  4:00
  Řím Fiumicino Letiště
  od303,21 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 18.05.2021
 • INTER SAJ
  14:30
  Perugia
  Doba trvání 2h 32m
  17:02
  Řím Fiumicino Letiště
  od606,92 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 18.06.2021

Autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Perugia jako výchozí stanici a Řím Fiumicino Letiště jako cíl vaší cesty. Pokud chcete letištní kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Řím Fiumicino Letiště do Perugia, klikněte na šipky a zjistěte spoje opačným směrem.
Již jsme nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte tím, že z kalendáře vyberete příslušný den.
Už víte, kdy se budete vracet zpět z Řím Fiumicino Letiště do Perugia? Pokud ano, jednoduše zadejte příslušné datum a rovnou si zjistěte možnosti pro zpáteční cestu.
Cestujete společně s někým jiným? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Perugia do Řím Fiumicino Letiště a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Itabus za cenu 50,32 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 2h 25m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který bude nejlépe vyhovovat vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek či dopravců, abyste měli zaručeno, že nezmeškáte svůj let.
Mimochodem: Pro autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.

Perugia a Řím Fiumicino Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Řím Fiumicino Letiště
Via Generale Felice Santini , Řím Fiumicino Letiště  (Itálie)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Perugia do Řím Fiumicino Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 50,32 Kč a trvá mu 3h 15m, než dojede do Řím Fiumicino Letiště. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Perugia do Řím Fiumicino Letiště?

Na této trase jezdí 5 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 50,32 Kč do 733,37 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Řím Fiumicino Letiště.

Kolik spojů z Perugia do Řím Fiumicino Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Perugia – Řím Fiumicino Letiště každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Perugia do Řím Fiumicino Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 2h 25m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 303,21 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště?

První autobus do Řím Fiumicino Letiště z Perugia vyjíždí v 1:35. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z Perugia do Řím Fiumicino Letiště?

Poslední autobusový spoj z Perugia do Řím Fiumicino Letiště vyjíždí v 19:15. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najdete přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z Perugia do Řím Fiumicino Letiště nabízí dopravci Itabus, Autolinee Federico a MarinoBus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Perugia do Řím Fiumicino Letiště?

Pokud hledáte přímou kyvadlovou linku z Perugia do Řím Fiumicino Letiště, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: FlixBus

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště?

Podle toho, s jakým cestujete dopravcem, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Perugia – Řím Fiumicino Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z Perugia do Řím Fiumicino Letiště ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Perugia a z Řím Fiumicino Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.