Autobus z Osorno do Rancagua a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Osorno do Rancagua

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Osorno do města Rancagua fakta o autobusech

Nejlevnější autobus358,42 Kč
Nejrychlejší autobus9h 50m
Nejstarší autobus19:30
Nejnovější autobus23:00
Denní autobusové spojení4 Ø
Vzdálenost742,4 km
Autobusové společnostiCondor Bus, Bus Norte, Buses Pullman Tur, Turbus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Osorno do Rancagua

Dnes
Zítra
09.08
10.08
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Condor Bus
    23:00
    Osorno, LL
    Doba trvání 9h 55m
    8:55
    Rancagua - central bus station
    od358,42 Kč
  • Bus Norte
    19:30
    Osorno, LL
    Doba trvání 10h 30m
    6:00
    Rancagua - central bus station
    od401,44 Kč
  • Buses Pullman Tur
    20:59
    Osorno, LL
    Doba trvání 10h 16m
    7:15
    Rancagua - central bus station
    od464,52 Kč
  • Turbus
    21:35
    Osorno, LL
    Doba trvání 9h 50m
    7:25
    Rancagua - central bus station
    od597,29 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Rancagua do Osorno

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Buses Jet Sur
    23:20
    Rancagua - central bus station
    Doba trvání 10h 50m
    10:10
    Osorno, LL
    od486,68 Kč
  • Bus Norte
    18:40
    Rancagua
    Doba trvání 10h 40m
    5:20
    Osorno
    od513,26 Kč
  • Bus Norte
    8:45
    Rancagua
    Doba trvání 11h 20m
    20:05
    Osorno
    od513,26 Kč
  • Pullman Bus
    8:45
    Rancagua - central bus station
    Doba trvání 11h 20m
    20:05
    Osorno, LL
    od513,26 Kč
  • Pullman Bus
    18:40
    Rancagua - central bus station
    Doba trvání 10h 40m
    5:20
    Osorno, LL
    od513,26 Kč
  • Bus Norte
    19:45
    Rancagua
    Doba trvání 11h 25m
    7:10
    Osorno
    od693,91 Kč
  • Bus Norte
    16:40
    Rancagua
    Doba trvání 11h 40m
    4:20
    Osorno
    od693,91 Kč
  • Turbus
    8:35
    Rancagua - central bus station
    Doba trvání 12h 45m
    21:20
    Osorno, LL
    od2 311,65 Kč
Chcete jet autobusem z Osorno do Rancagua nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Osorno a Rancagua a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Rancagua do Osorno na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Osorno a Rancagua, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Rancagua, alternativní destinace z Osorno, a také nejoblíbenější letištní transfery z Osorno a Rancagua.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Osorno a cíl Rancagua. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Rancagua do Osorno, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Rancagua do Osorno.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Osorno – Rancagua vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Osorno do Rancagua.

Zastávky Autobusem Osorno a Rancagua

Zastávky
Rancagua (Chile)
Libertador Bernardo O'Higgins 34, 2820000 Rancagua (Chile)
Manuel Montt , 2880000 Rancagua (Chile)

Osorno a Rancagua v porovnání

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.