Dálkový autobus do Nuremberg

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Nuremberg

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Nuremberg
  • FlixBus
    16:25
    Wuerzburg - Quellenbach Parkhaus
    Doba trvání 1h 35m
    18:00
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od108,43 Kč
  • BlaBlaBus
    8:00
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 10m
    10:10
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od135,60 Kč
  • FlixBus
    3:20
    Rezno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 20m
    4:40
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od162,78 Kč
  • FlixBus
    13:50
    Himmelkron
    Doba trvání 1h 45m
    15:35
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od189,95 Kč
  • FlixBus
    13:50
    Frankfurt nad Mohanem Letiště
    Doba trvání 4h 10m
    18:00
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od189,95 Kč
  • FlixBus
    14:25
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    Doba trvání 3h 35m
    18:00
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od189,95 Kč
  • BlaBlaBus
    22:50
    Berlín - Ústřední nádraží
    Doba trvání 6h 0m
    4:50
    Norimberk - Ústřední autobusové nádraží
    od217,12 Kč
  • IC Bus
    7:40
    Ludwigshafen
    Doba trvání 3h 25m
    11:05
    Nuremberg
    od269,03 Kč
  • IC Bus
    7:40
    Mannheim
    Doba trvání 3h 25m
    11:05
    Nuremberg
    od269,03 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Nuremberg
  • Deutsche Bahn
    7:29
    Erlangen
    Doba trvání 0h 39m
    8:08
    Nuremberg
    od258,16 Kč
  • Deutsche Bahn
    7:50
    Ansbach
    Doba trvání 0h 28m
    8:18
    Nuremberg
    od339,68 Kč
1486 Autobus
4 Zastávky
13 Provozovatel dálkového autobusu
108,43 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Nuremberg
Německo
0,51 mil.
Euro
Chcete jet autobusem do Nuremberg?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Nuremberg a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Nuremberg na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Nuremberg, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Nuremberg.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Nuremberg, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Nuremberg zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Nuremberg.

Všechny autobusové zastávky v Nuremberg

Zastávky
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Německo)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Německo)
Schlachthofstr. 11, 90439 Nuremberg (Německo)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Německo)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Nuremberg

Doprava Nuremberg
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus81,52 Kč
Měsíční jízdenka1 902,21 Kč
Uživatel/é rychlodráhy a metr11,11 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek139,95 Kč
Taxi - krátká trať235,07 Kč
Taxi - široký vzdálenost567,99 Kč
Benzin34,81 Kč
Stravování v Nuremberg
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo271,74 Kč
Menu o třech chodech679,36 Kč
Malé cappuccino77,08 Kč
Velké pivo81,52 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo61,25 Kč
Pokrm z masa91,93 Kč
Láhev vody9,24 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)108,70 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Nuremberg

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Nuremberg. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Nuremberg a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Nuremberg mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Fuerth, Erlangen nebo Bayreuth, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Nuremberg se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Bamberk, Amberg, Schwabach a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Norimberk Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.