Dálkový autobus z a do Nice Letiště (NCE)

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus z a do Nice Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 496 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Nice Letiště
  • FlixBus
    6:30
    Toulon central station
    Doba trvání 2h 5m
    8:35
    Nice - Côte d'Azur Letiště
    od320,19 Kč
  • Union Ivkoni
    7:45
    Janov
    Doba trvání 3h 15m
    11:00
    Nice Letiště
    od336,21 Kč
  • FlixBus
    19:00
    Aix-en-Provence - Avenue Henri Mouret
    Doba trvání 2h 25m
    21:25
    Nice - Côte d'Azur Letiště
    od507,12 Kč
  • FlixBus
    8:10
    Marseille - St Charles bus station
    Doba trvání 2h 25m
    10:35
    Nice - Côte d'Azur Letiště
    od533,83 Kč
  • Nice Airport Xpress
    6:15
    Menton - Bus Station
    Doba trvání 1h 0m
    7:15
    Nice - Côte d'Azur Letiště
    od587,50 Kč
  • Nice Airport Xpress
    6:40
    Monako - Monte-Carlo Bay Hotel
    Doba trvání 0h 35m
    7:15
    Nice - Côte d'Azur Letiště
    od587,50 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Nice Letiště
  • SNCF
    6:04
    Cannes
    Doba trvání 0h 12m
    6:16
    Nice Letiště
    od72,10 Kč
  • SNCF
    5:32
    Menton
    Doba trvání 0h 17m
    5:49
    Nice Letiště
    od93,47 Kč
2834 Autobus
3 Zastávky
9 Provozovatel dálkového autobusu
72,10 Kč Nejvýhodnější autobus:
Chcete jet autobusem z nebo na Nice Letiště?

CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení z a na Nice Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?

Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z a na Nice Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů na Nice Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení z a na Nice Letiště.

Není tu zahrnuta vaše trasa?
V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem na Nice Letiště, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.

Víte už přesně, kdy se budete z Nice Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.

Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.

Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžete použít k cestě z nebo na Nice Letiště.

Všechny autobusové zastávky v Nice Letiště

Zastávky
Aéroport de Nice Côte d'Azur , Nice Letiště (Francie)
Nice Letiště (Francie)
Nice Letiště (Francie)

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Nice Letiště

Cestovní informace Nice Letiště

Doprava Nice Letiště
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus53,41 Kč
Měsíční jízdenka721,03 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek293,75 Kč
Taxi - krátká trať400,57 Kč
Taxi - široký vzdálenost774,44 Kč
Benzin40,50 Kč

Autobusové trasy Nice Letiště: Přehled nejpopulárnějších spojů

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.