Autobus z New York do Ottawa, ON

Bus z New York do Ottawa, ON: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase New York – Ottawa, ON? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase New York – Ottawa, ON. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z New York do Ottawa, ON

Nejlevnější autobus900,62 Kč
Nejrychlejší autobus11h 34m
Nejstarší autobus0:01
Nejnovější autobus0:01
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost541,8 km
Autobusové společnostiGreyhound US
Chcete cestovat autobusem z New York do Ottawa, ON?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z New York a jedou do Ottawa, ON, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Greyhound US. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase New York – Ottawa, ON pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v New York a Ottawa, ON, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Ottawa, ON, alternativní destinace z New York a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Ottawa, ON.

Jaké nejlevnější autobusy na trase New York – Ottawa, ON byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu New York – Ottawa, ON, ale nyní nejezdí.
 • Greyhound US
  0:01
  New York, NY - Port Authority Bus Terminal
  Doba trvání 11h 34m
  11:35
  Ottawa, ON - Ústřední autobusové nádraží
  od900,62 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 29.04.2020

Autobus z New York do Ottawa, ON: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili New York jako výchozí stanici a Ottawa, ON jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Ottawa, ON do New York.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z New York do Ottawa, ON a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Greyhound US za cenu 900,62 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 11h 34m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu New York – Ottawa, ON vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z New York do Ottawa, ON!

Autobusové zastávky v New York a Ottawa, ON

Zastávky
Rue de l'Hôtel-de-Ville 165, J8X Ottawa, ON (Kanada)
Scott St 1632, K1Y 0V9 Ottawa, ON (Kanada)
George St 1, K1N 6Z6 Ottawa, ON (Kanada)
Transitway , K1G 5H2 Ottawa, ON (Kanada)
Place d'Orléans Dr 1231, K1C 7E4 Ottawa, ON (Kanada)
Transitway 3570, K1K 4H4 Ottawa, ON (Kanada)
K1Y 2M3 Ottawa, ON (Kanada)
Catherine St 265, K1R 7S5 Ottawa, ON (Kanada)
Wellington St , K1A 0H9 Ottawa, ON (Kanada)

Nejčastější dotazy k autobusové trase New York do Ottawa, ON

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase New York – Ottawa, ON?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 900,62 Kč a trvá mu , než dojede do Ottawa, ON. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z New York do Ottawa, ON?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 900,62 Kč do 1 005,44 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Ottawa, ON.

Kolik spojů z New York do Ottawa, ON bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu New York – Ottawa, ON každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z New York do Ottawa, ON?

Nejrychlejší autobus z New York do Ottawa, ON nabízí dopravce Greyhound US, jízda trvá 11h 34m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 900,62 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z New York do Ottawa, ON?

První autobus do Ottawa, ON z New York vyjíždí v 0:01. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z New York do Ottawa, ON?

Poslední autobusový spoj z New York do Ottawa, ON vyjíždí v 0:01. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase New York – Ottawa, ON?

Jízdu autobusem z New York do Ottawa, ON nabízí dopravci Greyhound US. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z New York do Ottawa, ON?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z New York do Ottawa, ON, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase New York – Ottawa, ON?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase New York – Ottawa, ON si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase New York – Ottawa, ON?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z New York do Ottawa, ON ve vámi zvolené datum.

Porovnejte New York a Ottawa, ON

88,23 Kč
90,98 Kč
New York
Ottawa, ON
Jízda taxíkem je ve městě New York 4% levnější než ve městě Ottawa, ON.
57,65 Kč
61,46 Kč
New York
Ottawa, ON
Autobusová jízdenka je ve městě New York 7% levnější než ve městě Ottawa, ON.
125,78 Kč
103,88 Kč
New York
Ottawa, ON
Velké pivo je ve městě New York 18% dražší než ve městě Ottawa, ON.
45,16 Kč
38,62 Kč
New York
Ottawa, ON
Láhev vody je ve městě New York 15% dražší než ve městě Ottawa, ON.
259,80 Kč
184,91 Kč
New York
Ottawa, ON
Hlavní jídlo je ve městě New York 29% dražší než ve městě Ottawa, ON.

Autobusové trasy z New York a Ottawa, ON

Autobusové spojení z New York
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.