Autobus z New York do Montreal

Autobusy z New York do Montreal: Porovnejte všechny dopravce

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase New York – Montreal? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase New York – Montreal. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase New York – Montreal

Nejlevnější autobus 1 475,13 Kč
Nejrychlejší autobus 9h 35m
Nejstarší autobus 8:30
Nejnovější autobus 8:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 533,8 km
Autobusové společnosti Greyhound US
Hledáte autobus z New York do Montreal?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase New York – Montreal. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Greyhound US. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Montreal z New York během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v New York a Montreal, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Montreal pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z New York, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Montreal.

Jaké nejlevnější autobusy na trase New York – Montreal byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu New York – Montreal, ale nyní nejezdí.
 • Greyhound US
  8:30
  New York, NY - Port Authority Bus Terminal
  Doba trvání 9h 35m
  18:05
  Montreal, QC - Autobusové nádraží
  od 1 475,13 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 02.05.2020

Autobus New York – Montreal: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z New York a cílem vaší cesty je Montreal. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do New York? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Montreal – New York.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase New York – Montreal. Poté můžete zvážit několik faktorů. nabízí nejlevnější jízdenky za 1 497,37 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 9h 35m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z New York a příjezdem do Montreal. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z New York do Montreal!

Autobusové zastávky v New York a Montreal

Zastávky
Montreal - Métro Berri-UQÀM
Rue Berri 1273, H2L 4C7 Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Autobusové nádraží
Rue Berri 1717, H2L 4E9 Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Crémazie
Boulevard Crémazie Est , H2P 1E6 Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Jean-Talon
Rue Jean-Talon Est , H2R 1T6 Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Mansfield Terminal
Saint-Antoine St W 900, H3C 4G3 Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Saint-Antoine / de la Cathédrale
Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Square Dorchester
Montreal (Kanada)
Montreal, QC - Ústřední nádraží
Rue de la Gauchetière O 895, H3B 4G1 Montreal (Kanada)

Autobus z New York do Montreal: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z New York do Montreal?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 1 475,13 Kč a doba jízdy činí 8h 55m do stanice Montreal. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase New York – Montreal?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 1 497,37 Kč do 1 818,24 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Montreal.

Kolik autobusových spojů z New York do Montreal bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z New York do Montreal každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu New York – Montreal?

Greyhound US nabízí nejrychlejší spojení z New York do Montreal, které trvá 9h 35m. Jízdenky na toto spojení stojí 1 475,13 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z New York do Montreal?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase New York – Montreal2 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase New York – Montreal?

První autobus do Montreal odjíždí z New York v 8:30. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase New York – Montreal?

Poslední autobus z New York do Montreal odjíždí v 8:30. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase New York – Montreal?

Na autobusové trase New York – Montreal mají cestující na výběr různé dopravce, např. Greyhound US. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z New York do Montreal?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase New York – Montreal si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z New York do Montreal?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z New York do Montreal ve vámi zvolené datum.

Porovnejte New York a Montreal

90,03 Kč
89,04 Kč
New York
Montreal
Jízda taxíkem je ve městě New York 2% dražší než ve městě Montreal.
58,83 Kč
55,65 Kč
New York
Montreal
Autobusová jízdenka je ve městě New York 6% dražší než ve městě Montreal.
128,35 Kč
102,74 Kč
New York
Montreal
Velké pivo je ve městě New York 20% dražší než ve městě Montreal.
46,08 Kč
32,04 Kč
New York
Montreal
Láhev vody je ve městě New York 31% dražší než ve městě Montreal.
265,09 Kč
231,61 Kč
New York
Montreal
Hlavní jídlo je ve městě New York 13% dražší než ve městě Montreal.

Autobusové trasy z New York a Montreal

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.