Autobus z Milan do Řím a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Milan do Řím

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Milan do města Řím fakta o autobusech

Nejlevnější autobus208,43 Kč
Nejrychlejší autobus1h 15m
Nejstarší autobus5:00
Nejnovější autobus23:30
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost477,4 km
Autobusové společnostiBlaBlaBus, Rede Expressos, FlixBus, Marino Autolinee, Buscenter.it, Eurolines Suisse, GoOpti

Nejlevnìjší autobusové spoje z Milan do Řím

Dnes
od 756,24 Kč
Zítra
od 756,24 Kč
08.08
od 756,24 Kč
09.08
od 756,24 Kč
10.08
od 756,24 Kč
11.08
od 1 199,71 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • BlaBlaBus
    20:00
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 8h 55m
    4:55
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od208,43 Kč
  • Rede Expressos
    18:00
    Milan - Rogoredo
    Doba trvání 3h 15m
    21:15
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od443,47 Kč
  • FlixBus
    15:50
    Milan - San Donato
    Doba trvání 8h 30m
    0:20
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od756,24 Kč
  • FlixBus
    15:50
    Milan - San Donato
    Doba trvání 8h 0m
    23:50
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od756,24 Kč
  • Marino Autolinee
    20:45
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 8h 10m
    4:55
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    od756,50 Kč
  • Buscenter.it
    23:30
    Milan - Molino Dorino
    Doba trvání 6h 30m
    6:00
    Rím - Anagnina
    od1 147,53 Kč
  • Buscenter.it
    23:00
    Milan - Molino Dorino
    Doba trvání 7h 0m
    6:00
    Rím - Anagnina
    od1 147,53 Kč
  • Eurolines Suisse
    18:30
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 7h 30m
    2:00
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    od1 565,18 Kč
  • Eurolines Suisse
    19:30
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 7h 30m
    3:00
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    od1 565,18 Kč
  • GoOpti
    6:00
    Milan
    Doba trvání 1h 15m
    7:15
    Řím
    od1 843,37 Kč
  • GoOpti
    5:00
    Milan
    Doba trvání 1h 15m
    6:15
    Řím
    od1 843,37 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Milan do Řím

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Trenitalia
    14:48
    Milan - Ústřední nádraží
    Doba trvání 7h 12m
    22:00
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    od597,38 Kč
  • Trenitalia
    22:55
    Milan - Ústřední nádraží
    Doba trvání 8h 42m
    7:37
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    od704,33 Kč
  • OUI.sncf
    6:53
    Milan
    Doba trvání 6h 43m
    13:36
    Řím
    od1 604,30 Kč
  • OUI.sncf
    7:03
    Milan
    Doba trvání 6h 19m
    13:22
    Řím
    od1 604,30 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Milan do Řím

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    23:50
    Milan
    Doba trvání 7h 0m
    6:50
    Řím
    od521,73 Kč
  • BlaBlaCar
    6:30
    Milan
    Doba trvání 7h 0m
    13:30
    Řím
    od652,16 Kč
  • BlaBlaCar
    17:00
    Milan
    Doba trvání 6h 30m
    23:30
    Řím
    od652,16 Kč
  • BlaBlaCar
    22:50
    Milan
    Doba trvání 6h 20m
    5:10
    Řím
    od652,16 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Řím do Milan

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • SitBus Shuttle
    8:30
    Řím
    Doba trvání 1h 25m
    9:55
    Milan
    od142,59 Kč
  • Marino Autolinee
    22:45
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 10h 45m
    9:30
    Milan - Lampugnano
    od208,43 Kč
  • FlixBus
    10:10
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 8h 15m
    18:25
    Milan - San Donato
    od651,90 Kč
  • FlixBus
    16:40
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 8h 5m
    0:45
    Milan - San Donato
    od651,90 Kč
  • FlixBus
    8:20
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 10h 35m
    18:55
    Milan - San Donato
    od756,24 Kč
  • FlixBus
    6:15
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 7h 35m
    13:50
    Milan - San Donato
    od756,24 Kč
  • FlixBus
    9:20
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 8h 30m
    17:50
    Milan - San Donato
    od756,24 Kč
  • FlixBus
    22:45
    Rím - Autobusové nádraží Tiburtina
    Doba trvání 8h 10m
    6:55
    Milan - San Donato
    od912,76 Kč
  • Buscenter.it
    23:00
    Rím - Anagnina
    Doba trvání 7h 15m
    6:15
    Milan - Molino Dorino
    od1 147,53 Kč
  • Eurolines Suisse
    20:50
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    Doba trvání 6h 45m
    3:35
    Milan - Lampugnano
    od1 565,18 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Řím do Milan

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Trenitalia
    23:53
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    Doba trvání 7h 22m
    7:15
    Milan - Ústřední nádraží
    od284,34 Kč
  • Trenitalia
    23:53
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    Doba trvání 7h 8m
    7:01
    Milan - Ústřední nádraží
    od779,98 Kč
  • Italotreno
    19:05
    Rím - Autobusové nádraží Termini
    Doba trvání 3h 10m
    22:15
    Milan - Ústřední nádraží
    od1 640,83 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Řím do Milan

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Řím
    Doba trvání 6h 30m
    20:30
    Milan
    od495,64 Kč
  • BlaBlaCar
    9:00
    Řím
    Doba trvání 6h 20m
    15:20
    Milan
    od626,07 Kč
  • BlaBlaCar
    19:30
    Řím
    Doba trvání 6h 50m
    2:20
    Milan
    od652,16 Kč
  • BlaBlaCar
    19:00
    Řím
    Doba trvání 6h 30m
    1:30
    Milan
    od678,24 Kč
Chcete jet autobusem z Milan do Řím nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Milan a Řím a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Řím do Milan na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Milan a Řím, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Řím, alternativní destinace z Milan, a také nejoblíbenější letištní transfery z Milan a Řím.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Milan a cíl Řím. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Řím do Milan, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Řím do Milan.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Milan – Řím vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Milan do Řím.

Zastávky Autobusem Milan a Řím

Zastávky
Via Vincenzo Giudice , 00173 Řím (Itálie)
Via Proba Petronia , 00136 Řím (Itálie)
Piazza dei Cinquecento 64, 00185 Řím (Itálie)
Largo Guido Mazzoni 4, 00162 Řím (Itálie)
Viale Castro Pretorio 76, 00185 Řím (Itálie)
Via Tiburtina , 00156 Řím (Itálie)
Via Aurelia 480, 00165 Řím (Itálie)
Via Crescenzio 19, 00193 Řím (Itálie)
Via Marsala 5, 00185 Řím (Itálie)
A24 c/o Eni Colle Tasso sud , 00132 Řím (Itálie)
Via Aurelia 919, 00165 Řím (Itálie)
Largo Damiano Chiesa , 00136 Řím (Itálie)
Via dello Scalo delle Capannelle , 00178 Řím (Itálie)
Via del Mandrione 181, 00181 Řím (Itálie)
Via della Pineta Sacchetti , 00168 Řím (Itálie)
Via Della Stazione Laurentina  , 00143 Řím (Itálie)
Via della Stazione di Monte Mario , 00135 Řím (Itálie)
00199 Řím (Itálie)
Via della Stazione Ostiense , 00154 Řím (Itálie)
Piazza delle Stazione Prenestina , 00159 Řím (Itálie)
Viale dei Quattro Venti , 00152 Řím (Itálie)
Piazza della Stazione di S. Pietro , 00165 Řím (Itálie)
Viale della Serenissima , 00177 Řím (Itálie)
Piazza Flavio Biondo , 00152 Řím (Itálie)
Piazza della Stazione Tuscolana , 00182 Řím (Itálie)
Via Val d'Ala , 00141 Řím (Itálie)
Řím (Itálie)
Řím (Itálie)

Milan a Řím v porovnání

158,86 Kč
155,22 Kč
Milan
Řím
Jízda taxíkem je ve městě Milan 3% dražší než ve městě Řím.
39,13 Kč
39,13 Kč
Milan
Řím
Autobusová jízdenka je ve městě Milan 0% dražší než ve městě Řím.
130,43 Kč
110,87 Kč
Milan
Řím
Velké pivo je ve městě Milan 15% dražší než ve městě Řím.
10,36 Kč
15,56 Kč
Milan
Řím
Láhev vody je ve městě Milan 34% levnější než ve městě Řím.
354,03 Kč
352,16 Kč
Milan
Řím
Hlavní jídlo je ve městě Milan 1% dražší než ve městě Řím.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.