Autobus z Marseille do Milan a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Marseille do Milan

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 662 838 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Marseille do města Milan fakta o autobusech

Nejlevnější autobus506,66 Kč
Nejrychlejší autobus6h 50m
Nejstarší autobus8:10
Nejnovější autobus23:10
Denní autobusové spojení5 Ø
Vzdálenost387,4 km
Autobusové společnostiALSA, Rede Expressos, Eurolines Suisse, Union Ivkoni, BlaBlaBus, FlixBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Marseille do Milan

Dnes
od 1 049,32 Kč
Zítra
11.07
od 1 159,72 Kč
12.07
13.07
14.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • ALSA
    23:10
    Marseille - St Charles bus station
    Doba trvání 6h 50m
    6:00
    Milan - Lampugnano
    od506,66 Kč
  • Rede Expressos
    11:00
    Marseille - St Charles bus station
    Doba trvání 8h 30m
    19:30
    Milan - Lampugnano
    od506,66 Kč
  • ALSA
    10:30
    Marseille - St Charles bus station
    Doba trvání 8h 30m
    19:00
    Milan - Lampugnano
    od666,66 Kč
  • Eurolines Suisse
    20:25
    Marseille - St Charles bus station
    Doba trvání 9h 15m
    5:40
    Milan - Lampugnano
    od666,66 Kč
  • Union Ivkoni
    10:15
    Marseille
    Doba trvání 7h 15m
    17:30
    Milan
    od1 159,72 Kč
  • BlaBlaBus
    9:30
    Marseille - St Charles bus station
    Doba trvání 12h 15m
    21:45
    Milan - Lampugnano
    od1 332,78 Kč
  • FlixBus
    17:10
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Doba trvání 7h 45m
    0:55
    Milan
    od1 333,05 Kč
  • FlixBus
    23:00
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Doba trvání 8h 10m
    7:10
    Milan
    od1 599,71 Kč
  • FlixBus
    20:10
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Doba trvání 11h 35m
    7:45
    Milan
    od1 679,44 Kč
  • FlixBus
    8:10
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Doba trvání 9h 50m
    18:00
    Milan
    od1 946,11 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Marseille do Milan

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • SNCF
    12:35
    Marseille
    Doba trvání 8h 22m
    20:57
    Milan
    od2 757,30 Kč
  • Ouigo
    13:05
    Marseille
    Doba trvání 8h 45m
    21:50
    Milan
    od4 319,94 Kč
  • SNCF
    8:10
    Marseille
    Doba trvání 9h 30m
    17:40
    Milan
    od4 594,60 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Marseille do Milan

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    5:20
    Marseille
    Doba trvání 6h 30m
    11:50
    Milan
    od853,32 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Milan do Marseille

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • BlaBlaBus
    12:20
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 8h 40m
    21:00
    Marseille - St Charles bus station
    od506,66 Kč
  • ALSA
    9:00
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 8h 30m
    17:30
    Marseille - St Charles bus station
    od586,66 Kč
  • Rede Expressos
    9:00
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 8h 30m
    17:30
    Marseille - St Charles bus station
    od586,66 Kč
  • ALSA
    9:00
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 8h 55m
    17:55
    Marseille - St Charles bus station
    od666,66 Kč
  • Eurolines Suisse
    10:00
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 10h 0m
    20:00
    Marseille - St Charles bus station
    od666,66 Kč
  • Eurolines Suisse
    23:00
    Milan - Lampugnano
    Doba trvání 9h 15m
    8:15
    Marseille - St Charles bus station
    od666,66 Kč
  • Union Ivkoni
    5:30
    Milan
    Doba trvání 9h 30m
    15:00
    Marseille
    od773,06 Kč
  • Union Ivkoni
    5:30
    Milan
    Doba trvání 8h 0m
    13:30
    Marseille
    od993,59 Kč
  • FlixBus
    21:15
    Milan
    Doba trvání 8h 35m
    5:50
    Marseille - Arenc Mirabeau
    od1 599,71 Kč
  • FlixBus
    7:20
    Milan
    Doba trvání 11h 40m
    19:00
    Marseille - Arenc Mirabeau
    od1 679,44 Kč
  • FlixBus
    7:30
    Milan
    Doba trvání 13h 5m
    20:35
    Marseille - Arenc Mirabeau
    od1 892,77 Kč
  • FlixBus
    12:00
    Milan
    Doba trvání 10h 30m
    22:30
    Marseille - Arenc Mirabeau
    od2 026,11 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Milan do Marseille

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • OUI.sncf
    9:10
    Milan
    Doba trvání 9h 17m
    18:27
    Marseille
    od2 042,64 Kč
  • SNCB
    9:10
    Milan - Ústřední nádraží
    Doba trvání 9h 17m
    18:27
    Marseille - St Charles bus station
    od2 055,97 Kč
  • OUI.sncf
    11:20
    Milan
    Doba trvání 10h 29m
    21:49
    Marseille
    od7 157,23 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Milan do Marseille

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Milan
    Doba trvání 5h 43m
    22:43
    Marseille
    od799,99 Kč
Chcete jet autobusem z Marseille do Milan nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Marseille a Milan a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Milan do Marseille na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Marseille a Milan, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Milan, alternativní destinace z Marseille, a také nejoblíbenější letištní transfery z Marseille a Milan.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Marseille a cíl Milan. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Milan do Marseille, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Milan do Marseille.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Marseille – Milan vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Marseille do Milan.

Zastávky Autobusem Marseille a Milan

Zastávky
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Piazzale Luigi Cadorna, 20123 Milano MI, Italy , Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
20095 Cusano Milanino, Metropolitan City of Milan, Italy , Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Piazza del Duomo , 20123 Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
20024 Garbagnate Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Via Giulio Natta 226, 20151 Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Via Fratelli Rizzardi , 20151 Milan (Itálie)
20037 Paderno Dugnano, Metropolitan City of Milan, Italy , Milan (Itálie)
Via Giovanni Boccaccio 37, 20123 Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Largo Metropolitana 5, Milan (Itálie)
Piazza della Libertà , 20017 Milan (Itálie)
Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139 Milan (Itálie)
Largo Ascari , 20143 Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Via Giuseppe Impastato 27, 20138 Milan (Itálie)
20098 San Giuliano Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milan (Itálie)
Piazza Duca D'Aosta 16, 20124 Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Viale Renato Serra , 20149 Milan (Itálie)
Viale Teodorico 10, 20149 Milan (Itálie)
Milan (Itálie)
Via Legnano 24, 20027 Milan (Itálie)

Marseille a Milan v porovnání

194,40 Kč
162,40 Kč
Marseille
Milan
Jízda taxíkem je ve městě Marseille 17% dražší než ve městě Milan.
42,67 Kč
40,00 Kč
Marseille
Milan
Autobusová jízdenka je ve městě Marseille 7% dražší než ve městě Milan.
133,33 Kč
133,33 Kč
Marseille
Milan
Velké pivo je ve městě Marseille 0% dražší než ve městě Milan.
19,20 Kč
10,59 Kč
Marseille
Milan
Láhev vody je ve městě Marseille 45% dražší než ve městě Milan.
314,79 Kč
361,90 Kč
Marseille
Milan
Hlavní jídlo je ve městě Marseille 14% levnější než ve městě Milan.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.