Dálkový autobus do Mansfield

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Mansfield

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
170 Autobus
3 Zastávky
4 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Mansfield
Spojené království
171 958
Libra šterlinků
Chcete jet autobusem do Mansfield?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Mansfield a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Mansfield na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Mansfield, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Mansfield.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Mansfield, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Mansfield zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Mansfield.

Všechny autobusové zastávky v Mansfield

Zastávky
Rosemary Street 71, Mansfield (Spojené království)
A60 , NG18 5BA Mansfield (Spojené království)
Portland St , NG18 1BE Mansfield (Spojené království)

Cestovní informace Mansfield

Doprava Mansfield
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus59,12 Kč
Měsíční jízdenka1 477,97 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje28,57 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek162,58 Kč
Taxi - krátká trať339,94 Kč
Taxi - široký vzdálenost960,70 Kč
Benzin32,72 Kč
Stravování v Mansfield
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo280,81 Kč
Menu o třech chodech591,18 Kč
Malé cappuccino73,16 Kč
Velké pivo88,68 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo42,45 Kč
Pokrm z masa84,63 Kč
Láhev vody36,95 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)206,92 Kč

Najděte města blízko Mansfield a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Mansfield mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Manchester, Leeds nebo Sheffield, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Mansfield se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Leicester, Stoke-on-Trent, Nottingham a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Manchester Letiště, East Midlands Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.