Autobus z Makarska do Podgora

Bus z Makarska do Podgora: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Makarska – Podgora? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Makarska – Podgora. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Makarska do Podgora

Nejlevnější autobus50,86 Kč
Nejrychlejší autobus0h 11m
Nejstarší autobus11:16
Nejnovější autobus16:05
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost7,6 km
Autobusové společnostiAutotrans, Čazmatrans
Chcete cestovat autobusem z Makarska do Podgora?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Makarska a jedou do Podgora, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Autotrans nebo Čazmatrans. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Makarska – Podgora pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Makarska a Podgora, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Podgora, alternativní destinace z Makarska a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Podgora.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Makarska do Podgora

Dnes
Zítra
od 50,86 Kč
07.08
od 69,42 Kč
08.08
09.08
od 69,42 Kč
10.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • Autotrans
  16:05
  Makarska - Autobusni Kolodvor
  Doba trvání 0h 15m
  16:20
  Podgora
  od50,86 Kč
 • Čazmatrans
  11:16
  Makarska - Autobusni Kolodvor
  Doba trvání 0h 11m
  11:27
  Podgora
  od69,42 Kč
 • Čazmatrans
  15:25
  Makarska - Autobusni Kolodvor
  Doba trvání 0h 11m
  15:36
  Podgora
  od69,42 Kč

Autobus z Makarska do Podgora: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Makarska jako výchozí stanici a Podgora jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Podgora do Makarska.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Makarska do Podgora a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Autotrans za cenu 50,86 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 0h 11m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Makarska – Podgora vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Makarska do Podgora!

Autobusové zastávky v Makarska a Podgora

Zastávky
Podgora
Podgora  (Chorvatsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Makarska do Podgora

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Makarska – Podgora?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 50,86 Kč a trvá mu 0h 15m, než dojede do Podgora. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Makarska do Podgora?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 50,86 Kč do 69,42 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Podgora.

Kolik spojů z Makarska do Podgora bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Makarska – Podgora každý den obsluhuje přibližně 3 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Makarska do Podgora?

Nejrychlejší autobus z Makarska do Podgora nabízí dopravce Čazmatrans, jízda trvá 0h 11m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 69,42 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Makarska do Podgora?

První autobus do Podgora z Makarska vyjíždí v 11:16. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Makarska do Podgora?

Poslední autobusový spoj z Makarska do Podgora vyjíždí v 16:05. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Makarska – Podgora?

Jízdu autobusem z Makarska do Podgora nabízí dopravci Autotrans a Čazmatrans. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Makarska do Podgora?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Makarska do Podgora, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 2 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Autotrans a Čazmatrans

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Makarska – Podgora?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Makarska – Podgora si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Makarska – Podgora?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Makarska do Podgora ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Makarska a Podgora

Autobusové trasy z Makarska a Podgora

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.