Autobus z Madrid do Valladolid a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Madrid do Valladolid

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Madrid do města Valladolid fakta o autobusech

Nejlevnější autobus398,76 Kč
Nejrychlejší autobus2h 0m
Nejstarší autobus11:45
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost161,9 km
Autobusové společnostiEurolines Suisse, ALSA

Nejlevnìjší autobusové spoje z Madrid do Valladolid

Dnes
od 416,10 Kč
Zítra
09.08
od 416,10 Kč
10.08
od 416,10 Kč
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Eurolines Suisse
    23:30
    Madrid
    Doba trvání 2h 15m
    1:45
    Valladolid central bus station
    od398,76 Kč
  • ALSA
    23:59
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Doba trvání 2h 46m
    2:45
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč
  • ALSA
    19:45
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    Doba trvání 2h 0m
    21:45
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč
  • ALSA
    22:30
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    Doba trvání 2h 45m
    1:15
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč
  • ALSA
    23:00
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Doba trvání 2h 15m
    1:15
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč
  • ALSA
    11:45
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    Doba trvání 2h 15m
    14:00
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč
  • ALSA
    13:15
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    Doba trvání 2h 15m
    15:30
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč
  • ALSA
    15:15
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    Doba trvání 2h 15m
    17:30
    Valladolid central bus station
    od416,10 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Madrid do Valladolid

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Renfe
    14:43
    Madrid
    Doba trvání 3h 22m
    18:05
    Valladolid
    od525,38 Kč
  • Renfe
    18:38
    Madrid
    Doba trvání 2h 58m
    21:36
    Valladolid
    od630,45 Kč
  • Renfe
    20:20
    Madrid
    Doba trvání 3h 0m
    23:20
    Valladolid
    od630,45 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Madrid do Valladolid

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    18:50
    Madrid
    Doba trvání 2h 30m
    21:20
    Valladolid
    od210,15 Kč
  • BlaBlaCar
    10:00
    Madrid
    Doba trvání 2h 0m
    12:00
    Valladolid
    od210,15 Kč
  • BlaBlaCar
    0:30
    Madrid
    Doba trvání 2h 40m
    3:10
    Valladolid
    od236,42 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Valladolid do Madrid

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Eurolines Suisse
    20:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 3h 0m
    23:30
    Madrid
    od398,76 Kč
  • ALSA
    20:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 55m
    23:25
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od416,10 Kč
  • ALSA
    16:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 30m
    19:00
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od416,10 Kč
  • ALSA
    18:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 15m
    20:45
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    od416,10 Kč
  • ALSA
    18:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 30m
    21:00
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od416,10 Kč
  • ALSA
    20:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 15m
    22:45
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    od416,10 Kč
  • ALSA
    20:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 35m
    23:05
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    od416,10 Kč
  • ALSA
    12:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 15m
    14:45
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    od416,10 Kč
  • ALSA
    14:30
    Valladolid central bus station
    Doba trvání 2h 15m
    16:45
    Madrid - Intercambiador Moncloa
    od416,10 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Valladolid do Madrid

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Renfe
    18:45
    Valladolid
    Doba trvání 3h 16m
    22:01
    Madrid
    od630,45 Kč
  • Renfe
    8:29
    Valladolid
    Doba trvání 3h 3m
    11:32
    Madrid
    od630,45 Kč
  • Renfe
    14:55
    Valladolid
    Doba trvání 3h 12m
    18:07
    Madrid
    od630,45 Kč
  • Renfe
    16:10
    Valladolid
    Doba trvání 3h 0m
    19:10
    Madrid
    od630,45 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Valladolid do Madrid

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Valladolid
    Doba trvání 2h 20m
    20:50
    Madrid
    od183,88 Kč
  • BlaBlaCar
    11:30
    Valladolid
    Doba trvání 2h 40m
    14:10
    Madrid
    od262,69 Kč
  • BlaBlaCar
    10:30
    Valladolid
    Doba trvání 2h 30m
    13:00
    Madrid
    od315,23 Kč
  • BlaBlaCar
    4:30
    Valladolid
    Doba trvání 2h 40m
    7:10
    Madrid
    od341,49 Kč
Chcete jet autobusem z Madrid do Valladolid nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Madrid a Valladolid a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Valladolid do Madrid na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Madrid a Valladolid, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Valladolid, alternativní destinace z Madrid, a také nejoblíbenější letištní transfery z Madrid a Valladolid.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Madrid a cíl Valladolid. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Valladolid do Madrid, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Valladolid do Madrid.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Madrid – Valladolid vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Madrid do Valladolid.

Zastávky Autobusem Madrid a Valladolid

Zastávky
Calle Estación del Nte. 3, 47007 Valladolid (Španělsko)
Ctra. Juan Carlos I , 47011 Valladolid, España Valladolid (Španělsko)
Calle Puente Colgante 2, 47007 Valladolid (Španělsko)

Madrid a Valladolid v porovnání

105,07 Kč
99,83 Kč
Madrid
Valladolid
Jízda taxíkem je ve městě Madrid 5% dražší než ve městě Valladolid.
39,40 Kč
36,78 Kč
Madrid
Valladolid
Autobusová jízdenka je ve městě Madrid 7% dražší než ve městě Valladolid.
78,81 Kč
52,54 Kč
Madrid
Valladolid
Velké pivo je ve městě Madrid 34% dražší než ve městě Valladolid.
18,36 Kč
21,02 Kč
Madrid
Valladolid
Láhev vody je ve městě Madrid 13% levnější než ve městě Valladolid.
267,94 Kč
203,58 Kč
Madrid
Valladolid
Hlavní jídlo je ve městě Madrid 25% dražší než ve městě Valladolid.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.