Autobusy z Los Angeles do Tijuana Letiště a zpět

Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z Los Angeles do Tijuana Letiště Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Los Angeles do města Tijuana Letiště fakta o autobusech

Nejlevnější autobus486,68 Kč
Nejrychlejší autobus0h 45m
Nejstarší autobus1:10
Nejnovější autobus18:15
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost205,0 km
Autobusové společnostiGreyhound US, ACN Autobuses

Nejlevnìjší autobusové spoje z Los Angeles do Tijuana Letiště

Dnes
od 597,29 Kč
Zítra
od 597,29 Kč
09.08
od 486,68 Kč
10.08
od 464,56 Kč
11.08
od 597,29 Kč
12.08
od 597,29 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Greyhound US
    18:15
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Doba trvání 5h 50m
    0:05
    Tijuana Letiště
    od486,68 Kč
  • ACN Autobuses
    1:10
    Los Angeles, CA - Amtrak
    Doba trvání 0h 45m
    1:55
    Tijuana Letiště
    od852,01 Kč
  • ACN Autobuses
    1:30
    Los Angeles, CA - Amtrak
    Doba trvání 3h 0m
    4:30
    Tijuana Letiště
    od875,52 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Los Angeles do Tijuana Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Los Angeles
    Doba trvání 3h 10m
    19:10
    Tijuana Letiště
    od189,16 Kč
  • BlaBlaCar
    16:00
    Los Angeles
    Doba trvání 3h 0m
    19:00
    Tijuana Letiště
    od189,16 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Tijuana Letiště do Los Angeles

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • ACN Autobuses
    10:30
    Tijuana Letiště
    Doba trvání 3h 10m
    13:40
    Los Angeles, CA - Amtrak
    od528,13 Kč
  • ACN Autobuses
    10:40
    Tijuana Letiště
    Doba trvání 3h 0m
    13:40
    Los Angeles, CA - Amtrak
    od632,92 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Tijuana Letiště do Los Angeles

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Tijuana Letiště
    Doba trvání 3h 10m
    21:10
    Los Angeles
    od189,16 Kč
Chcete jet autobusem z Los Angeles na Tijuana Letiště nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Los Angeles a Tijuana Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Tijuana Letiště do Los Angeles na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Los Angeles a na Tijuana Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Tijuana Letiště i alternativní cílové destinace z Los Angeles.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Los Angeles a cíl Tijuana Letiště. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Tijuana Letiště do Los Angeles, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Tijuana Letiště do Los Angeles zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Los Angeles na Tijuana Letiště vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Los Angeles a Tijuana Letiště

Zastávky
Carretera Aeropuerto S/N , 22330 Tijuana Letiště (Mexiko)

Los Angeles a Tijuana Letiště v porovnání

103,48 Kč
31,69 Kč
Los Angeles
Tijuana Letiště
Jízda taxíkem je ve městě Los Angeles 70% dražší než ve městě Tijuana Letiště.
38,71 Kč
11,39 Kč
Los Angeles
Tijuana Letiště
Autobusová jízdenka je ve městě Los Angeles 71% dražší než ve městě Tijuana Letiště.
110,61 Kč
34,66 Kč
Los Angeles
Tijuana Letiště
Velké pivo je ve městě Los Angeles 69% dražší než ve městě Tijuana Letiště.
36,31 Kč
14,20 Kč
Los Angeles
Tijuana Letiště
Láhev vody je ve městě Los Angeles 61% dražší než ve městě Tijuana Letiště.
249,32 Kč
83,19 Kč
Los Angeles
Tijuana Letiště
Hlavní jídlo je ve městě Los Angeles 67% dražší než ve městě Tijuana Letiště.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.