✈ Dálkový autobus do Jorge Chávez - Lima Letiště (LIM)

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Jorge Chávez - Lima Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Jorge Chávez - Lima Letiště, které obvykle najdete?
 • Airport Express Lima
  6:05
  Lima
  Doba trvání 1h 10m
  7:15
  Jorge Chávez - Lima Letiště
  od192,56 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 21.06.2021
6 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
130,20 Kč Nejvýhodnější autobus:
Chcete jet autobusem na Jorge Chávez - Lima Letiště?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení na Jorge Chávez - Lima Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery na Jorge Chávez - Lima Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů na Jorge Chávez - Lima Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení na Jorge Chávez - Lima Letiště.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem na Jorge Chávez - Lima Letiště, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Jorge Chávez - Lima Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžete použít k cestě z nebo na Jorge Chávez - Lima Letiště.

Všechny autobusové zastávky v Jorge Chávez - Lima Letiště

Zastávky
Jorge Chávez - Lima Mezinárodní Letiště
07031 Jorge Chávez - Lima Letiště (Peru)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.