Dálkový autobus do Puno

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Puno

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Puno
 • Transzela
  20:45
  Cuzco - Ústřední autobusové nádraží Terminal Terrestre
  Doba trvání 6h 45m
  3:30
  Puno
  od385,81 Kč
113 Autobus
3 Zastávky
4 Provozovatel dálkového autobusu
150,25 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Puno
Peru
116 552
Sol
Chcete jet autobusem do Puno?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Puno a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Puno na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Puno, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Puno.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Puno, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Puno zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Puno.

Všechny autobusové zastávky v Puno

Zastávky
Puno
Puno (Peru)
Puno - Railway Station
Puno (Peru)
Puno Train Station
Puno (Peru)
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.