Autobus Karlovy Vary → Zvolen

Autobusy mezi městem Karlovy Vary a městem Zvolen: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Karlovy Vary do města Zvolen

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Karlovy Vary do města Zvolen od různých autobusových dopravců jako RegioJet pro následující dny.
dnes
od 858 Kč
zítra
neděle
od 860 Kč
pondělí
úterý
od 638 Kč
středa
čtvrtek
od 764 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    14h 10m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    8:10
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    858 Kč
  • RegioJet
    19h 30m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:30
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    1 036 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    14h 10m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    8:10
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    860 Kč
  • RegioJet
    19h 30m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:30
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    1 038 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    14h 10m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    8:10
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    638 Kč
  • RegioJet
    19h 30m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:30
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    667 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    19h 30m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:30
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    764 Kč
  • RegioJet
    14h 10m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    8:10
    Zvolen
    Central bus station
    RegioJet
    Economy
    858 Kč

Fakta o autobusech z města Karlovy Vary do města Zvolen

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako RegioJet, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Karlovy Vary do města Zvolen! Rezervuj si jízdenku z města Karlovy Vary do města Zvolen již od 638 Kč!

Nejlevnější autobus 638 Kč
Nejrychlejší autobus 14h 10m
První autobus 18:00
Poslední autobus 20:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 488,3 km
Autobusové společnosti RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Karlovy Vary do města Zvolen

Každý den vyjíždí 2 autobusů 1 autobusových společností z města Karlovy Vary do města Zvolen: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
858 Kč
sobota 25.05
neděle 26.05
860 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
638 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
764 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
1 028 Kč
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Karlovy Vary do města Zvolen

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Karlovy Vary do města Zvolen s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Karlovy Vary do města Zvolen, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Karlovy Vary do města Zvolen jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Karlovy Vary do města Zvolen

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Karlovy Vary a Zvolen .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Karlovy Vary a Zvolen

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Karlovy Vary a Zvolen.

Služby a komfort v autobuse z města Karlovy Vary do města Zvolen

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Karlovy Vary do města Zvolen? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Karlovy Vary do města Zvolen? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Karlovy Vary do města Zvolen

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Karlovy Vary – Zvolen?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 638 Kč a trvá mu 14h 10m, než dojede do města Zvolen. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Karlovy Vary – Zvolen?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 638 Kč do 1 038 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Zvolen.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Karlovy Vary do Zvolen?

Na trase z Karlovy Vary do Zvolen jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Karlovy Vary – Zvolen?

Nejrychlejší autobus mezi městy Karlovy Vary a Zvolen nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 14h 10m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 858 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Karlovy Vary ve směru Zvolen?

První autobus do města Zvolen z města Karlovy Vary vyjíždí v 18:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Karlovy Vary a Zvolen?

Poslední autobusový spoj z města Karlovy Vary do města Zvolen vyjíždí v 20:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Karlovy Vary – Zvolen?

Autobusovou linku Karlovy Vary – Zvolen nabízí dopravci RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Karlovy Vary a Zvolen?

Všechna přímá spojení mezi městy Karlovy Vary a Zvolen můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Karlovy Vary – Zvolen?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Karlovy Vary – Zvolen si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Karlovy Vary – Zvolen?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Karlovy Vary a Zvolen.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Karlovy Vary do města Zvolen

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Karlovy Vary a Zvolen

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Karlovy Vary a z města Zvolen. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.