Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Jihlava → Kroměříž od 167 Kč

Porovnej 2 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Jihlava do města Kroměříž

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Jihlava do města Kroměříž od různých autobusových dopravců jako FlixBus nebo RegioJet pro následující dny.
dnes
od 237 Kč
zítra
od 237 Kč
středa
čtvrtek
od 247 Kč
pátek
od 167 Kč
sobota
od 264 Kč
neděle
od 167 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 25m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:45
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    237 Kč
  • FlixBus
    6h 20m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:40
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    FlixBus
    Economy
    237 Kč
  • RegioJet
    3h 15m
    11:40
    Jihlava
    central station
    14:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    264 Kč
  • FlixBus
    3h 30m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:50
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    267 Kč
  • RegioJet
    4h 15m
    15:40
    Jihlava
    central station
    19:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    284 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 25m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:45
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    237 Kč
  • FlixBus
    6h 20m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:40
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    FlixBus
    Economy
    237 Kč
  • RegioJet
    3h 15m
    11:40
    Jihlava
    central station
    14:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    264 Kč
  • FlixBus
    3h 30m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:50
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    267 Kč
  • RegioJet
    4h 15m
    15:40
    Jihlava
    central station
    19:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    277 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 25m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:45
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    247 Kč
  • FlixBus
    6h 20m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:40
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    FlixBus
    Economy
    247 Kč
  • FlixBus
    3h 30m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:50
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    267 Kč
  • RegioJet
    3h 15m
    11:40
    Jihlava
    central station
    14:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    274 Kč
  • RegioJet
    4h 15m
    15:40
    Jihlava
    central station
    19:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    297 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    3h 30m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:50
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    167 Kč
  • FlixBus
    3h 25m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:45
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    FlixBus
    Economy
    167 Kč
  • FlixBus
    6h 25m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:45
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    207 Kč
  • RegioJet
    3h 15m
    11:40
    Jihlava
    central station
    14:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    297 Kč
  • RegioJet
    5h 15m
    14:40
    Jihlava
    central station
    19:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    316 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    3h 15m
    11:40
    Jihlava
    central station
    14:55
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    RegioJet
    Economy
    264 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 25m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:45
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    167 Kč
  • FlixBus
    6h 20m
    9:20
    Jihlava
    central station
    15:40
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    FlixBus
    Economy
    167 Kč
  • FlixBus
    3h 30m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:50
    Kroměříž
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    167 Kč
  • FlixBus
    3h 25m
    15:20
    Jihlava
    central station
    18:45
    Kroměříž
    Milíčovo nám
    FlixBus
    Economy
    167 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Jihlava a Kroměříž

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Jihlava a Kroměříž v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Kroměříž do města Jihlava jezdí denně více než 6 autobusů. Naopak má sobota spojů nejméně, když mezi městy Jihlava a Kroměříž jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 15 autobusů z města Jihlava do města Kroměříž, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Jihlava a městem Kroměříž s 14 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Jihlava do města Kroměříž

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus a RegioJet, kteří denně jezdí se 4 autobusy z města Jihlava do města Kroměříž! Rezervuj si jízdenku z města Jihlava do města Kroměříž již od 167 Kč!

Nejlevnější autobus 167 Kč
Nejrychlejší autobus 3h 15m
První autobus 9:20
Poslední autobus 15:20
Denní autobusové spojení 4 Ø
Vzdálenost 131,8 km
Autobusové společnosti FlixBus a RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Jihlava do města Kroměříž

Každý den vyjíždí 4 autobusů 2 autobusových společností z města Jihlava do města Kroměříž: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
264 Kč
úterý 18.06
264 Kč
středa 19.06
čtvrtek 20.06
274 Kč
pátek 21.06
297 Kč
sobota 22.06
264 Kč
neděle 23.06
167 Kč
pondělí 24.06
284 Kč
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
228 Kč
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Jihlava do města Kroměříž nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Jihlava do města Kroměříž.
S cenou od 165 Kč, neděle je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Jihlava do města Kroměříž. Naproti tomu je sobota nejdražší den s cenami od 262 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Jihlava do města Kroměříž je dopoledne, s cenou od 167 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 167 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Jihlava do města Kroměříž

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Jihlava do města Kroměříž s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Jihlava do města Kroměříž, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Jihlava do města Kroměříž jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Jihlava do města Kroměříž

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Jihlava a Kroměříž .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Jihlava a Kroměříž

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Jihlava a Kroměříž.

Služby a komfort v autobuse z města Jihlava do města Kroměříž

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Jihlava do města Kroměříž? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Jihlava do města Kroměříž? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Jihlava do města Kroměříž

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Jihlava – Kroměříž?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 167 Kč a trvá mu 3h 30m, než dojede do města Kroměříž. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Jihlava – Kroměříž?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 167 Kč do 316 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Kroměříž.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Jihlava do Kroměříž?

Na trase z Jihlava do Kroměříž jezdí každý den přibližně 4 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Jihlava – Kroměříž?

Nejrychlejší autobus mezi městy Jihlava a Kroměříž nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 3h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 264 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Jihlava ve směru Kroměříž?

První autobus do města Kroměříž z města Jihlava vyjíždí v 9:20 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Jihlava a Kroměříž?

Poslední autobusový spoj z města Jihlava do města Kroměříž vyjíždí v 15:20 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Jihlava – Kroměříž?

Autobusovou linku Jihlava – Kroměříž nabízí dopravci FlixBus a RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Jihlava a Kroměříž?

Všechna přímá spojení mezi městy Jihlava a Kroměříž můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus a RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Jihlava – Kroměříž?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Jihlava – Kroměříž si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Jihlava – Kroměříž?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Jihlava a Kroměříž.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Jihlava do města Kroměříž

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Jihlava a Kroměříž

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Jihlava a z města Kroměříž. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.