Dálkový autobus do Itajaí

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Itajaí

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Itajaí
 • Reunidas
  6:35
  Florianópolis
  Doba trvání 2h 25m
  9:00
  Itajaí
  od38,83 Kč
417 Autobus
5 Zastávky
6 Provozovatel dálkového autobusu
18,24 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Itajaí
Brazílie
155 716
Brazilský real
Chcete jet autobusem do Itajaí?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Itajaí a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Itajaí na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Itajaí, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Itajaí.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Itajaí, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Itajaí zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Itajaí.

Všechny autobusové zastávky v Itajaí

Zastávky
Itajaí - BR 101
Itajaí (Brazílie)
Itajaí, SC - central bus station
Avenida Governador Adolfo Konder 1201, 88308-000 Itajaí (Brazílie)
Itajaí, SC - Praia De Cabeçudas
Itajaí (Brazílie)
Itajaí, SC - Santa Clara
88306-003 Itajaí (Brazílie)
Itajaí, SC - São Vicente
Itajaí (Brazílie)

Najděte města blízko Itajaí a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Itajaí mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Joinville, SC, Florianópolis nebo Blumenau, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Itajaí se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Jaraguá do Sul, Rio Branco, SC, Biguaçu a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.