Dálkový autobus do Horgen

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Horgen

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
112 Autobus
3 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
Fakta o Horgen
Švýcarsko
15 973
Švýcarský frank
Chcete jet autobusem do Horgen?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Horgen a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Horgen na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Horgen, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Horgen.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Horgen, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Horgen zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Horgen.

Všechny autobusové zastávky v Horgen

Zastávky
Seestrasse , 8810 Horgen (Švýcarsko)
Im Schnegg , 8810 Horgen (Švýcarsko)
Horgen (Švýcarsko)

Cestovní informace Horgen

Doprava Horgen
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus93,00 Kč
Měsíční jízdenka1 511,25 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje33,33 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek269,70 Kč
Taxi - krátká trať492,90 Kč
Taxi - široký vzdálenost1 274,10 Kč
Benzin35,08 Kč
Stravování v Horgen
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo465,00 Kč
Menu o třech chodech1 278,74 Kč
Malé cappuccino120,03 Kč
Velké pivo139,50 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo82,43 Kč
Pokrm z masa214,09 Kč
Láhev vody25,19 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)220,87 Kč

Najděte města blízko Horgen a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Horgen mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Curych, Winterthur nebo Kostnice, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Horgen se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech St. Gallen, Gaiserwald, Singen a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Curych Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.