Autobus Havířov → Poprad

Autobusy mezi městem Havířov a městem Poprad: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Blízká spojení z měst Havířov a Poprad

Mezi městy Havířov a Poprad bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato spojení v blízkosti obou měst. Podívej se na nabídky níže!

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Havířov a Poprad

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Havířov a Poprad.

Služby a komfort v autobuse z města Havířov do města Poprad

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Havířov do města Poprad? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Havířov do města Poprad? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Havířov do města Poprad

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Havířov – Poprad?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Poprad. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Havířov – Poprad?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Poprad.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Havířov do Poprad?

Na trase z Havířov do Poprad jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Havířov – Poprad?

Nejrychlejší autobus mezi městy Havířov a Poprad nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Havířov ve směru Poprad?

První autobus do města Poprad z města Havířov vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Havířov a Poprad?

Poslední autobusový spoj z města Havířov do města Poprad vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Havířov – Poprad?

Autobusovou linku Havířov – Poprad nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Havířov a Poprad?

Všechna přímá spojení mezi městy Havířov a Poprad můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Havířov – Poprad?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Havířov – Poprad si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Havířov – Poprad?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Havířov a Poprad.

Alternativní typy dopravy z města Havířov do města Poprad

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Havířov do města Poprad pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Havířov do města Poprad

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Havířov do města Poprad pro následující dny.
 • RegioJet
  3h 2m
  1:29
  Havířov
  Havírov
  4:31
  Poprad
  Tatry
  RegioJet
  Economy
  od 269 Kč
 • RegioJet
  3h 2m
  1:29
  Havířov
  Havírov
  4:31
  Poprad
  Tatry
  RegioJet
  Economy
  od 393 Kč
 • RegioJet
  3h 15m
  18:36
  Havířov
  Havírov
  21:51
  Poprad
  Tatry
  RegioJet
  Economy
  od 467 Kč
 • RegioJet
  3h 15m
  11:36
  Havířov
  Havírov
  14:51
  Poprad
  Tatry
  RegioJet
  Economy
  od 566 Kč

Další autobusové linky z měst Havířov a Poprad

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Havířov a z města Poprad. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.