✈ Autobus Havířov → Katovice Letiště (KTW)

Letištní kyvadlový autobus z města Havířov do stanice Katovice Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Fakta o autobuse z města Havířov do stanice Katovice Letiště (KTW)

Počet denních autobusů mezi městem Havířov a zastávkou Katovice Letiště je 1. Nejlevnější jízdenky na autobus z města Havířov do zastávky Katovice Letiště stojí 319,00 Kč a nejrychlejší cesta trvá 2h 5m. Porovnej všechny dopravce a najdi všechny autobusové jízdní řády jediným kliknutím - a rezervuj si cestu, která ti vyhovuje nejvíce!

Nejlevnější autobus 319,00 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 5m
První autobus 22:25
Poslední autobus 22:25
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 89,7 km
Autobusové společnosti FlixBus
Chceš cestovat autobusem z města Havířov do stanice Katovice Letiště?

S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy na trase Katovice Letiště – Havířov, zobrazíme ti časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme ti porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase. K tomu máme pro tebe veškeré informace o palubním vybavení – od klimatizaci přes zásuvky až po WiFi.

Na této stránce ti také zobrazíme nejlevnější autobusy z města Havířov do stanice Katovice Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáš též informace o zastávkách autobusů v městě Havířov a kolem stanice Katovice Letiště, takže budeš moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdeš veškeré možnosti navazující dopravy ze stanice Katovice Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z města Havířov.

Zde najdeš nejlevnější autobusy který normalně jezdí na trase Havířov – Katovice Letiště

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdeš autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Havířov – Katovice Letiště, ale nyní nejezdí.
 • FlixBus
  2h 5m
  22:25
  Havířov
  0:30
  Katovice Letiště
  FlixBus
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 22.08.2023
  Economy
  od 319,00 Kč

Autobus z města Havířov do stanice Katovice Letiště: Další informace

Havířov a Katovice Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Katovice Letiště
Wolności 90, Katovice Letiště (Polsko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Havířov do Katovice Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Havířov – Katovice Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 319,00 Kč a trvá mu 2h 5m, než dojede do stanice Katovice Letiště. Ušetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z města Havířov do staniceKatovice Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 319,00 Kč do 319,00 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení do stanice Katovice Letiště.

Kolik spojů z města Havířov do stanice Katovice Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Počet dopravců, který denně obsluhují autobusovou trasu Havířov – Katovice Letiště je přibližně 1. Pomocí našeho vyhledávání můžeš porovnávat dobu jízdy různých autobusů a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z města Havířov do stanice Katovice Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z města Havířov do stanice Katovice Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 2h 5m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 319,00 Kč. Měj ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Havířov do stanice Katovice Letiště?

První autobus do stanice Katovice Letiště z města Havířov vyjíždí v 22:25. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den tvojí cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z města Havířov do stanice Katovice Letiště?

Poslední autobusový spoj z města Havířov do stanice Katovice Letiště vyjíždí v 22:25. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den tvojí cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Havířov – Katovice Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z města Havířov do stanice Katovice Letiště nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z města Havířov do stanice Katovice Letiště?

Pomocí našeho vyhledávání a kontroly sekce "Spojení" v našich filtrech můžeš zkontrolovat, zda existují přímá spojení mezi městem Havířov a zastávkou Katovice Letiště. Podívej se také na horní část každé nabídky a zjisti, zda se jedná o přímý spoj, nebo zda obsahuje jednu či více přestupů.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Havířov – Katovice Letiště?

Podle toho, s jakým cestuješ dopravcem, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Havířov – Katovice Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den tvojí cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Havířov – Katovice Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistíš přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z města Havířov do stanice Katovice Letiště v tebou zvoleném datu.

Autobusové trasy z města Havířov a ze stanice Katovice Letiště

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.