Autobus z Hanoj do Sa Pá

Bus z Hanoj do Sa Pá: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Hanoj – Sa Pá? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Hanoj – Sa Pá. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Hanoj do Sa Pá

Nejlevnější autobus216,14 Kč
Nejrychlejší autobus6h 0m
Nejstarší autobus6:00
Nejnovější autobus7:00
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost252,9 km
Autobusové společnostiQueen Cafe Bus, Sapa Shuttle Bus, Sao Viet, Grouptour, Interbus Lines, Sapa Dragon Express, King Express Bus, Green Sapa Bus, Good Morning Sapa, Fansipan Express Bus, Sapa Express, Ha Son Hai Van, 12Go Asia
Chcete cestovat autobusem z Hanoj do Sa Pá?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Hanoj a jedou do Sa Pá, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba 12Go Asia, Sapa Dragon Express nebo Grouptour. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Hanoj – Sa Pá pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Hanoj a Sa Pá, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Sa Pá, alternativní destinace z Hanoj a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Sa Pá.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Hanoj do Sa Pá

Dnes
od 245,28 Kč
Zítra
18.05
19.05
od 215,93 Kč
20.05
od 209,01 Kč
21.05
od 207,54 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Queen Cafe Bus
    7:00
    Hanoj - Chợ Gạo Street
    Doba trvání 6h 10m
    13:10
    Sa Pá - Sapa Public Bus Station
    od216,14 Kč
  • Sapa Shuttle Bus
    7:00
    Hanoj - Group Tour Hanoi office
    Doba trvání 6h 0m
    13:00
    Sa Pá - Đường Điện Biên Phủ
    od226,41 Kč
  • Sao Viet
    6:00
    Hanoj - Chợ Gạo Street
    Doba trvání 6h 50m
    12:50
    Sa Pá - Đường Điện Biên Phủ
    od362,47 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Hanoj do Sa Pá

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • Duc Minh
    7:00
    Hanoj - Chợ Gạo Street
    Doba trvání 6h 0m
    13:00
    Sa Pá - Sapa Public Bus Station
    od294,34 Kč
  • Bookaway
    6:30
    Hanoj - Group Tour Hanoi office
    Doba trvání 5h 30m
    12:00
    Sa Pá - Đường Điện Biên Phủ
    od298,11 Kč
  • Et-Pumpkin
    7:00
    Hanoj - Mango Hotel
    Doba trvání 5h 30m
    12:30
    Sa Pá - Mountain View Sapa Hotel
    od314,04 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Hanoj – Sa Pá byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Hanoj – Sa Pá, ale nyní nejezdí.
  • Grouptour
    6:50
    Hanoj
    Doba trvání 6h 30m
    13:20
    Sa Pá
    od189,93 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 19.04.2021
  • Interbus Lines
    7:00
    Hanoj - Inter bus line station
    Doba trvání 6h 0m
    13:00
    Sa Pá - Mountain View Sapa Hotel
    od207,54 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 10.05.2021
  • Sapa Dragon Express
    21:30
    Hanoj - Trần Nhân Tông Station
    Doba trvání 5h 30m
    3:00
    Sa Pá - Đường Điện Biên Phủ
    od209,64 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 10.05.2021
  • King Express Bus
    22:00
    Hanoj - Chợ Gạo Street
    Doba trvání 6h 5m
    4:05
    Sa Pá - Đường Điện Biên Phủ
    od215,93 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 12.05.2021
  • Green Sapa Bus
    7:00
    Hanoj - Parzona Cafe
    Doba trvání 6h 0m
    13:00
    Sa Pá - Mountain View Sapa Hotel
    od221,38 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 10.05.2021
  • Good Morning Sapa
    6:30
    Hanoj - Go Asia Hanoi
    Doba trvání 6h 0m
    12:30
    Sa Pá - Sapa Public Bus Station
    od245,28 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
  • Fansipan Express Bus
    22:00
    Hanoj - Chợ Gạo Street
    Doba trvání 6h 10m
    4:10
    Sa Pá - Đường Điện Biên Phủ
    od245,91 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 10.05.2021
  • Sapa Express
    7:00
    Hanoj - Chợ Gạo Street
    Doba trvání 6h 0m
    13:00
    Sa Pá - Mountain View Sapa Hotel
    od267,92 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 11.05.2021
  • Ha Son Hai Van
    7:00
    Hanoj - Nguyen Hoang
    Doba trvání 6h 0m
    13:00
    Sa Pá - Sapa Centre Hotel
    od613,20 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 10.05.2021
  • 12Go Asia
    3:00
    Hanoj
    Doba trvání 8h 20m
    11:20
    Sa Pá
    od31 446,08 Kč
    Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 20.04.2021

Autobus z Hanoj do Sa Pá: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Hanoj jako výchozí stanici a Sa Pá jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Sa Pá do Hanoj.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Hanoj do Sa Pá a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Grouptour za cenu 189,93 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 6h 0m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Hanoj – Sa Pá vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Hanoj do Sa Pá!

Autobusové zastávky v Hanoj a Sa Pá

Zastávky
Đường Điện Biên Phủ , Sa Pá (Vietnam)
Bến xe khách Sa Pa , Sa Pá (Vietnam)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Hanoj do Sa Pá

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Hanoj – Sa Pá?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 216,14 Kč a trvá mu 6h 30m, než dojede do Sa Pá. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Hanoj do Sa Pá?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 189,93 Kč do 31 446 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Sa Pá.

Kolik spojů z Hanoj do Sa Pá bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Hanoj – Sa Pá každý den obsluhuje přibližně 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Hanoj do Sa Pá?

Nejrychlejší autobus z Hanoj do Sa Pá nabízí dopravce Sapa Dragon Express, jízda trvá 6h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 209,64 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Hanoj do Sa Pá?

První autobus do Sa Pá z Hanoj vyjíždí v 6:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Hanoj do Sa Pá?

Poslední autobusový spoj z Hanoj do Sa Pá vyjíždí v 7:00. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Hanoj – Sa Pá?

Jízdu autobusem z Hanoj do Sa Pá nabízí dopravci 12Go Asia, Sapa Dragon Express a Grouptour. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Hanoj do Sa Pá?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Hanoj do Sa Pá, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 3 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Good Morning Sapa

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Hanoj – Sa Pá?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Hanoj – Sa Pá si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Hanoj – Sa Pá?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Hanoj do Sa Pá ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Hanoj a Sa Pá

Autobusové trasy z Hanoj a Sa Pá

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.