Autobus z Freiburg do Curych - Srovnání cen

Bus z Freiburg do Curych: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Freiburg do města Curych fakta o autobusech

Nejlevnější autobus189,95 Kč
Nejrychlejší autobus2h 10m
Nejstarší autobus1:30
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost87,4 km
Autobusové společnostiFlixBus, Union Ivkoni
Chcete jet autobusem z Freiburg do Curych?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Freiburg a Curych a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Freiburg do Curych na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Freiburg a Curych, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Freiburg, alternativní destinace z Curych, a také nejoblíbenější letištní transfery z Freiburg a Curych.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Freiburg do Curych

Dnes
od 244,30 Kč
Zítra
od 189,95 Kč
24.10
od 189,95 Kč
25.10
od 189,95 Kč
26.10
27.10

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    19:50
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 15m
    22:05
    Curych - Carpark Sihlquai
    od189,95 Kč
  • FlixBus
    6:30
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 30m
    9:00
    Curych - Carpark Sihlquai
    od189,95 Kč
  • FlixBus
    8:10
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 30m
    10:40
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    14:10
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 10m
    16:20
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    21:30
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 15m
    23:45
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    23:59
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 11m
    2:10
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    4:30
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 45m
    7:15
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    1:30
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 25m
    3:55
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    6:10
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 35m
    8:45
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • FlixBus
    5:10
    Freiburg - central station
    Doba trvání 2h 35m
    7:45
    Curych - Carpark Sihlquai
    od244,30 Kč
  • Union Ivkoni
    6:45
    Freiburg
    Doba trvání 2h 15m
    9:00
    Curych
    od265,77 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Freiburg do Curych

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    14:55
    Freiburg
    Doba trvání 2h 5m
    17:00
    Curych
    od513,60 Kč
  • Deutsche Bahn
    14:55
    Freiburg
    Doba trvání 1h 57m
    16:52
    Curych
    od513,60 Kč
  • Deutsche Bahn
    6:24
    Freiburg
    Doba trvání 2h 2m
    8:26
    Curych
    od595,12 Kč
  • Deutsche Bahn
    9:02
    Freiburg
    Doba trvání 1h 58m
    11:00
    Curych
    od649,47 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Freiburg do Curych

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Freiburg
    Doba trvání 1h 50m
    17:50
    Curych
    od135,87 Kč
  • BlaBlaCar
    14:20
    Freiburg
    Doba trvání 1h 50m
    16:10
    Curych
    od135,87 Kč
  • BlaBlaCar
    7:00
    Freiburg
    Doba trvání 2h 50m
    9:50
    Curych
    od244,57 Kč
  • BlaBlaCar
    18:10
    Freiburg
    Doba trvání 2h 0m
    20:10
    Curych
    od244,57 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Curych do Freiburg

Autobus z Freiburg do Curych: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Freiburg a cíl Curych. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Curych do Freiburg.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Freiburg do Curych.
Mimochodem: u trasy Freiburg – Curych vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Freiburg a Curych

Zastávky
8048 Curych (Švýcarsko)
Limmatstrasse , 8005 Curych (Švýcarsko)
Hofwiesenstrasse 369, 8050 Zürich, Switzerland , Curych (Švýcarsko)
Bahnhofplatz , 8001 Curych (Švýcarsko)

Freiburg a Curych v porovnání

158,97 Kč
248,20 Kč
Freiburg
Curych
Jízda taxíkem je ve městě Freiburg 36% levnější než ve městě Curych.
61,14 Kč
103,84 Kč
Freiburg
Curych
Autobusová jízdenka je ve městě Freiburg 42% levnější než ve městě Curych.
95,11 Kč
177,29 Kč
Freiburg
Curych
Velké pivo je ve městě Freiburg 47% levnější než ve městě Curych.
5,49 Kč
30,49 Kč
Freiburg
Curych
Láhev vody je ve městě Freiburg 82% levnější než ve městě Curych.
211,42 Kč
591,32 Kč
Freiburg
Curych
Hlavní jídlo je ve městě Freiburg 65% levnější než ve městě Curych.

Spojení sběrnice z Freiburg az Curych

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.