Autobus z Dublin do Galway - Srovnání cen

Bus z Dublin do Galway: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Dublin do města Galway fakta o autobusech

Nejlevnější autobus340,12 Kč
Nejrychlejší autobus2h 25m
Nejstarší autobus6:45
Nejnovější autobus17:45
Denní autobusové spojení14 Ø
Vzdálenost186,0 km
Autobusové společnostiScottish Citylink
Chcete jet autobusem z Dublin do Galway?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Dublin a Galway a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Dublin do Galway na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Dublin a Galway, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Dublin, alternativní destinace z Galway, a také nejoblíbenější letištní transfery z Dublin a Galway.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Dublin do Galway

Dnes
Zítra
04.03
od 340,12 Kč
05.03
06.03
od 340,12 Kč
07.03

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Scottish Citylink
    6:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    9:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    6:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    9:10
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    9:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    12:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    9:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    12:10
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    11:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    14:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    11:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    14:10
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    12:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    15:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    12:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    15:10
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    13:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    16:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    13:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    16:10
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    15:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    18:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    15:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    18:10
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    17:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 30m
    20:15
    Galway
    od340,12 Kč
  • Scottish Citylink
    17:45
    Dublin
    Doba trvání 2h 25m
    20:10
    Galway
    od340,12 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Galway do Dublin

Autobus z Dublin do Galway: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Dublin a cíl Galway. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Galway do Dublin.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Dublin do Galway.
Mimochodem: u trasy Dublin – Galway vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Dublin a Galway

Zastávky
Galway (İrlanda)
Old Dublin Rd , Galway (İrlanda)
Galway (İrlanda)
Galway (İrlanda)
Galway (İrlanda)
Queen Street , Galway (İrlanda)
Station Rd , Galway (İrlanda)

Dublin a Galway v porovnání

57,91 Kč
128,20 Kč
Dublin
Galway
Jízda taxíkem je ve městě Dublin 55% levnější než ve městě Galway.
16,22 Kč
54,94 Kč
Dublin
Galway
Autobusová jízdenka je ve městě Dublin 71% levnější než ve městě Galway.
34,75 Kč
122,97 Kč
Dublin
Galway
Velké pivo je ve městě Dublin 72% levnější než ve městě Galway.
8,11 Kč
25,51 Kč
Dublin
Galway
Láhev vody je ve městě Dublin 69% levnější než ve městě Galway.
110,03 Kč
243,84 Kč
Dublin
Galway
Hlavní jídlo je ve městě Dublin 55% levnější než ve městě Galway.

Spojení sběrnice z Dublin az Galway

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.