Autobus z Dublin do Cork

Autobusy z Dublin do Cork: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Dublin – Cork? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Dublin – Cork. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Dublin – Cork

Nejlevnější autobus381,94 Kč
Nejrychlejší autobus3h 0m
Nejstarší autobus0:00
Nejnovější autobus18:00
Denní autobusové spojení7 Ø
Vzdálenost220,6 km
Autobusové společnostiAircoach, Bus Éireann, Dublin Coach
Hledáte autobus z Dublin do Cork?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Dublin – Cork. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně Bus Éireann nebo Aircoach. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Cork z Dublin během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Dublin a Cork, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Cork pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Dublin, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Cork.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Dublin do Cork

Dnes
od 420,39 Kč
Zítra
od 420,39 Kč
18.05
od 381,94 Kč
19.05
od 420,39 Kč
20.05
od 381,94 Kč
21.05
od 420,39 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Aircoach
    0:00
    Dublin - Aston Quay
    Doba trvání 3h 0m
    3:00
    Cork - St Patrick's Quay
    od381,94 Kč
  • Aircoach
    7:00
    Dublin - Aston Quay
    Doba trvání 3h 0m
    10:00
    Cork - St Patrick's Quay
    od381,94 Kč
  • Aircoach
    8:00
    Dublin - Aston Quay
    Doba trvání 3h 0m
    11:00
    Cork - St Patrick's Quay
    od381,94 Kč
  • Aircoach
    10:00
    Dublin - Aston Quay
    Doba trvání 3h 0m
    13:00
    Cork - St Patrick's Quay
    od381,94 Kč
  • Bus Éireann
    8:00
    Dublin Busáras
    Doba trvání 3h 45m
    11:45
    Cork - Parnell Place Bus Station
    od420,39 Kč
  • Bus Éireann
    12:00
    Dublin Busáras
    Doba trvání 3h 45m
    15:45
    Cork - Parnell Place Bus Station
    od420,39 Kč
  • Bus Éireann
    14:00
    Dublin Busáras
    Doba trvání 3h 45m
    17:45
    Cork - Parnell Place Bus Station
    od420,39 Kč
  • Bus Éireann
    18:00
    Dublin Busáras
    Doba trvání 3h 45m
    21:45
    Cork - Parnell Place Bus Station
    od420,39 Kč
  • Dublin Coach
    6:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Doba trvání 3h 55m
    10:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od509,25 Kč
  • Dublin Coach
    8:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Doba trvání 3h 55m
    12:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od509,25 Kč
  • Dublin Coach
    10:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Doba trvání 3h 55m
    14:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od509,25 Kč
  • Dublin Coach
    12:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Doba trvání 3h 55m
    16:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od509,25 Kč
  • Dublin Coach
    14:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Doba trvání 3h 55m
    18:15
    Cork - St Patrick's Quay
    od509,25 Kč
  • Bus Éireann
    13:45
    Dublin Busáras
    Doba trvání 5h 30m
    19:15
    Cork - Parnell Place Bus Station
    od815,06 Kč

Autobus Dublin – Cork: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Dublin a cílem vaší cesty je Cork. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Dublin? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Cork – Dublin.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Dublin – Cork. Poté můžete zvážit několik faktorů. Aircoach nabízí nejlevnější jízdenky za 381,94 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 3h 0m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Dublin a příjezdem do Cork. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Dublin do Cork!

Autobusové zastávky v Dublin a Cork

Zastávky
Knockroe , Cork (İrlanda)
Flats , Cork (İrlanda)
Cork (İrlanda)
Cork (İrlanda)
Cork (İrlanda)
Cork (İrlanda)
Cork (İrlanda)
Parnell Pl 8, Cork (İrlanda)
Cork (İrlanda)
R854 3-11, Cork (İrlanda)

Autobus z Dublin do Cork: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Dublin do Cork?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 381,94 Kč a doba jízdy činí 3h 0m do stanice Cork. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Dublin – Cork?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 381,94 Kč do 815,06 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Cork.

Kolik autobusových spojů z Dublin do Cork bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Dublin do Cork každý den nabízí zhruba 7 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Dublin – Cork?

Aircoach nabízí nejrychlejší spojení z Dublin do Cork, které trvá 3h 0m. Jízdenky na toto spojení stojí 381,94 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Dublin do Cork?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Dublin – Cork4 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Bus Éireann

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Dublin – Cork?

První autobus do Cork odjíždí z Dublin v 0:00. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Dublin – Cork?

Poslední autobus z Dublin do Cork odjíždí v 18:00. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Dublin – Cork?

Na autobusové trase Dublin – Cork mají cestující na výběr různé dopravce, např. Bus Éireann a Aircoach. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Dublin do Cork?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Dublin – Cork si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Dublin do Cork?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Dublin do Cork ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Dublin a Cork

56,23 Kč
141,32 Kč
Dublin
Cork
Jízda taxíkem je ve městě Dublin 61% levnější než ve městě Cork.
15,74 Kč
54,74 Kč
Dublin
Cork
Autobusová jízdenka je ve městě Dublin 72% levnější než ve městě Cork.
33,73 Kč
123,49 Kč
Dublin
Cork
Velké pivo je ve městě Dublin 73% levnější než ve městě Cork.
7,87 Kč
38,15 Kč
Dublin
Cork
Láhev vody je ve městě Dublin 80% levnější než ve městě Cork.
106,82 Kč
194,29 Kč
Dublin
Cork
Hlavní jídlo je ve městě Dublin 46% levnější než ve městě Cork.

Autobusové trasy z Dublin a Cork

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.