Autobus z Dortmund do Hanover - Srovnání cen

Bus z Dortmund do Hanover: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Dortmund do města Hanover fakta o autobusech

Nejlevnější autobus258,03 Kč
Nejrychlejší autobus2h 30m
Nejstarší autobus21:10
Nejnovější autobus21:10
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost182,6 km
Autobusové společnostiFlixBus
Chcete jet autobusem z Dortmund do Hanover?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Dortmund a Hanover a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Dortmund do Hanover na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Dortmund a Hanover, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Dortmund, alternativní destinace z Hanover, a také nejoblíbenější letištní transfery z Dortmund a Hanover.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Dortmund do Hanover

Dnes
od 309,69 Kč
Zítra
od 309,69 Kč
12.04
od 309,69 Kč
13.04
14.04
15.04

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    21:10
    Dortmund - Central station
    Doba trvání 2h 30m
    23:40
    Hanover - Autobusové nádraží
    od258,03 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Dortmund do Hanover

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    7:10
    Dortmund
    Doba trvání 1h 51m
    9:01
    Hanover
    od462,34 Kč
  • Deutsche Bahn
    0:38
    Dortmund
    Doba trvání 1h 45m
    2:23
    Hanover
    od462,34 Kč
  • Deutsche Bahn
    6:28
    Dortmund
    Doba trvání 1h 50m
    8:18
    Hanover
    od462,34 Kč
  • Deutsche Bahn
    8:28
    Dortmund
    Doba trvání 1h 50m
    10:18
    Hanover
    od462,34 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Dortmund do Hanover

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Dortmund
    Doba trvání 2h 30m
    16:30
    Hanover
    od206,63 Kč
  • BlaBlaCar
    6:50
    Dortmund
    Doba trvání 2h 30m
    9:20
    Hanover
    od206,63 Kč
  • Movacar
    8:00
    Dortmund
    Doba trvání 2h 21m
    10:21
    Hanover
    od1 549,49 Kč
  • Movacar
    9:00
    Dortmund
    Doba trvání 2h 21m
    11:21
    Hanover
    od1 549,49 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Hanover do Dortmund

Autobus z Dortmund do Hanover: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Dortmund a cíl Hanover. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Hanover do Dortmund.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Dortmund do Hanover.
Mimochodem: u trasy Dortmund – Hanover vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Dortmund a Hanover

Zastávky
Rundestraße 12, 30161 Hanover (Německo)
Hanover (Německo)
30880 Hanover (Německo)
Hanover (Německo)
Ernst-August-Platz 1, 30159 Hanover (Německo)

Dortmund a Hanover v porovnání

136,89 Kč
121,40 Kč
Dortmund
Hanover
Jízda taxíkem je ve městě Dortmund 12% dražší než ve městě Hanover.
64,57 Kč
67,16 Kč
Dortmund
Hanover
Autobusová jízdenka je ve městě Dortmund 4% levnější než ve městě Hanover.
82,65 Kč
90,40 Kč
Dortmund
Hanover
Velké pivo je ve městě Dortmund 9% levnější než ve městě Hanover.
8,57 Kč
6,20 Kč
Dortmund
Hanover
Láhev vody je ve městě Dortmund 28% dražší než ve městě Hanover.
152,39 Kč
185,11 Kč
Dortmund
Hanover
Hlavní jídlo je ve městě Dortmund 18% levnější než ve městě Hanover.

Spojení sběrnice z Dortmund az Hanover

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.