Autobus z Curych do Freiburg - Srovnání cen

Bus z Curych do Freiburg: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Curych do města Freiburg fakta o autobusech

Nejlevnější autobus239,93 Kč
Nejrychlejší autobus2h 0m
Nejstarší autobus1:50
Nejnovější autobus23:25
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost87,4 km
Autobusové společnostiFlixBus, Union Ivkoni
Chcete jet autobusem z Curych do Freiburg?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Curych a Freiburg a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Curych do Freiburg na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Curych a Freiburg, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Curych, alternativní destinace z Freiburg, a také nejoblíbenější letištní transfery z Curych a Freiburg.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Curych do Freiburg

Dnes
od 239,93 Kč
Zítra
od 239,93 Kč
21.09
od 239,93 Kč
22.09
23.09
24.09

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    21:00
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 20m
    23:20
    Freiburg - central station
    od239,93 Kč
  • FlixBus
    1:50
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 10m
    4:00
    Freiburg - central station
    od239,93 Kč
  • FlixBus
    23:25
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 25m
    1:50
    Freiburg - central station
    od239,93 Kč
  • FlixBus
    20:45
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 35m
    23:20
    Freiburg - central station
    od239,93 Kč
  • FlixBus
    6:50
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 40m
    9:30
    Freiburg - central station
    od239,93 Kč
  • FlixBus
    17:20
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 30m
    19:50
    Freiburg - central station
    od239,93 Kč
  • FlixBus
    12:35
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 15m
    14:50
    Freiburg - central station
    od293,31 Kč
  • FlixBus
    1:50
    Curych - Carpark Sihlquai
    Doba trvání 2h 30m
    4:20
    Freiburg - central station
    od293,31 Kč
  • Union Ivkoni
    11:00
    Curych
    Doba trvání 2h 0m
    13:00
    Freiburg
    od327,20 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Curych do Freiburg

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    11:08
    Curych
    Doba trvání 1h 53m
    13:01
    Freiburg
    od504,42 Kč
  • Deutsche Bahn
    13:08
    Curych
    Doba trvání 1h 57m
    15:05
    Freiburg
    od504,42 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:00
    Curych
    Doba trvání 1h 56m
    21:56
    Freiburg
    od504,42 Kč
  • Deutsche Bahn
    1:08
    Curych
    Doba trvání 5h 42m
    6:50
    Freiburg
    od584,48 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Curych do Freiburg

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    9:30
    Curych
    Doba trvání 2h 20m
    11:50
    Freiburg
    od133,44 Kč
  • BlaBlaCar
    10:00
    Curych
    Doba trvání 1h 50m
    11:50
    Freiburg
    od160,13 Kč
  • BlaBlaCar
    13:00
    Curych
    Doba trvání 2h 0m
    15:00
    Freiburg
    od186,82 Kč
  • BlaBlaCar
    17:20
    Curych
    Doba trvání 2h 30m
    19:50
    Freiburg
    od293,58 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Freiburg do Curych

Autobus z Curych do Freiburg: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Curych a cíl Freiburg. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Freiburg do Curych.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Curych do Freiburg.
Mimochodem: u trasy Curych – Freiburg vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Curych a Freiburg

Zastávky
Bismarckallee 1A, 79098 Freiburg (Německo)
Freiburg (Německo)
Am Radacker 10, 79115  Freiburg (Německo)

Curych a Freiburg v porovnání

243,37 Kč
156,13 Kč
Curych
Freiburg
Jízda taxíkem je ve městě Curych 36% dražší než ve městě Freiburg.
101,81 Kč
60,05 Kč
Curych
Freiburg
Autobusová jízdenka je ve městě Curych 42% dražší než ve městě Freiburg.
173,83 Kč
93,41 Kč
Curych
Freiburg
Velké pivo je ve městě Curych 47% dražší než ve městě Freiburg.
29,89 Kč
5,39 Kč
Curych
Freiburg
Láhev vody je ve městě Curych 82% dražší než ve městě Freiburg.
579,79 Kč
207,64 Kč
Curych
Freiburg
Hlavní jídlo je ve městě Curych 65% dražší než ve městě Freiburg.

Spojení sběrnice z Curych az Freiburg

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.